Raseinių naujienų portalas

Laisvalaikis

Taro kortų prognozė visiems zodiako ženklams kovo 18-24 d.

Avinas

Avinams šią savaitę norėsis pabūti vienumoje, pamąstyti, paieškoti atsakymų į savo klausimus, pasiknaisioti po savo praeitį. Galbūt norėsis pasimokyti, pasigilinti į kažkokią sferą, paieškoti atsakymų į rūpimus klausimus.

Darbinėje sferoje gali tekti grįžti prie senų, nebaigtų darbų. Gali išsispręsti kažkokia užsitęsusi situacija. Galite pradėti naują projektą, gauti premiją.

Santykiuose Avinams atėjo laikas priimti sprendimą ir pasirinkti. Rinkitės širdimi o ne protu.

Jautis

Jaučiai šią savaitę jausis pasaulio valdovais, viskas jų galioje, jie turi visus instrumentus savo rankose kad pasiekti sėkmę. Tai jūsų laikas, imkite ir darykite!

Darbe viskas gausis tarsi savaime, galite pereiti į naują lygį, į internetinę erdvę ar socialinius tinklus. Jei vykdėte kažkokį projektą, tai šią savaitę laukia sėkmingas jo užbaigimas.

Santykiuose Jaučių laukia pasimatymai, smagus laiko praleidimas. Lengvi, be įsipareigojimų santykiai. Galbūt atsiras naujas gerbėjas, tik būkite atsargūs ir netikėkite pažadais, jie gali būti tušti.

Dvyniai

Dvyniai šią savaitę bus nenorintys bendrauti, nusišalinę nuo visų, pasinėrę į savianalizę. Ieškos informacijos, žinių, kurios padėtų atsakyti į jiems iškilusius klausimus.

Darbe Dvynių laukia stagnacija. Viskas bus tarsi „užšaldyta“. Galimi nesusipratimai kolektyve ar su vadovu. Nesinorės nieko daryti, kils abejonės ar apskritai verta dirbti ar verčiau išeiti.

Santykiuose Dvynių laukia intensyvus bendravimas internetu, socialiniuose tinkluose. Santykiai per atstumą. Esami santykiai gali pereiti į naują lygį arba – pasibaigti.

Vėžys

Vėžių laukia harmonija ir meilė, daug bendravimo. Gali atsirasti naujas partneris, mylimasis ir gali tekti pasirinkti. Jei taip įvyks – rinkitės „širdimi“.

Darbe Vėžių laukia pasyvumas, nieko nesinorės daryti. Lauksite, kol darbas pats pasidarys, ar problemos išsispręs savaime. Toks darbo rezultatas tikrai netenkins vadovo, galite turėti nemalonumų.

Santykiuose Vėžių laukia lemiantys įvykiai, svarbūs pokalbiai, kurie iš esmės viską pakeis. Gali pasirodyti žmogus iš praeities ir atsinaujinti seni santykiai.

Liūtas

Liūtų gyvenime šią savaitę papūs permainų vėjas – gyvenimas gali pasikeisti kardinaliai. Kažką gali tekti pradėti iš naujo, nuo balto lapo. Tai gali būti ir vertybių perkainojimas.

Darbe laukia pasyvumas, nežinia. Kažkas gali būti nuo jūsų slepiama. Atliekamas darbas neduos rezultato. Sprendimus priimsite remdamiesi vidiniu pajautimu, intuicija, o ne logika.

Santykiuose Liūtų laukia santykiai per atstumą. Daug susirašinėsite, bendrausite on-line. Būsite aktyvūs socialinėje erdvėje. Būkite atidūs, tai gali atvesti prie santykių pabaigos.

Mergelė

Mergelės šią savaitę patirs daug gundymu, joms teks stoti prieš savo tamsiąją pusę. Nepiktnaudžiaukite alkoholiu ar psichotropiniais vaistais, galite lengvai panirti į priklausomybių liūną ir bus labai sunku iš jo išsivaduoti.

Darbe atmosfera bus miglota, neaiški. Kamuos nuojauta, kad kažkas vyksta jums už nugaros. Apims nerimas dėl ateities. Apkalbos, kolegų sąmokslai.

Santykiuose Mergelių laukia netikėta situacija, tarsi žaibas iš giedro dangaus. Tai gali atnešti net santykių griūtį. Bet nereikia nusivilti, tai tik į gerą. Žlugs tie santykiai, kurie jau savo atgyveno, buvo sunki našta ir labai slėgė. Tai padės išsivaduoti ir bus tarsi pamatas naujam gyvenimui, naujiems santykiams.

Svarstyklės

Svarstyklės šią savaitę tvirtai sėdės savo soste ir valdys situaciją. Viskas suplanuota, sustyguota, viskas vyks pagal planą ir sukurtą strategiją, jei tik juos turite. Jei davėte žodį – būtinai jį tesėkite. Pirmiausia rūpinkitės savimi, o tik tada visais kitais.

Darbe viskas ko imsis Svarstyklės pavyks puikiai. Šią savaitę jūs turėsite visus instrumentus sėkmei pasiekti. Veikite, imkitės lyderystės – tai jūsų laikas, tik pirmyn.

Santykiuose Svarstyklės bus linkusios idealizuoti partnerį, jis tarsi tolima ir nepasiekiama žvaigždė. Tik patys netapkite žvaigžde savo partneriui, kad ir kokia puiki, bet tolima ir šalta.

Skorpionas

Skorpionai šią savaitę susitiks su savo vidiniais demonais, su pačiu tamsiausiu savo vidiniu „aš“. Nepasiduokite gundymams ir vilionėms, bus labai sunku atsikratyti priklausomybės. Alkoholis paguodos neatneš, dideli pinigai bus gaunami nelegaliu būdu, na o naujo mylimojo seksualiniai poreikiai gali nesutapti su jūsų.

Darbe Skorpionų laukia paslaptys, apkalbos, pasyvumas. Bet visos paslaptys anksčiau ar vėliau atsiskleidžia, tereikia palaukti. Šią savaitę seksis dirbantiems analitinį darbą, psichologams.

Santykiuose Skorpionų laukia lemtingi įvykiai, socialinio statuso pasikeitimas, naujo etapo pradžia, įsitikinimų peržiūrėjimas. Galite sulaukti žmogaus iš praeities, senos meilės atsinaujinimo. O gal šią savaitę sutiksite savo „antrą puselę“?

Šaulys

Šią savaitę Šauliai gaus tai ko nusipelnys. Elkitės teisėtai ir sąžiningai, nepažeidinėkite įstatymų, laikykitės visuotinai priimtų normų ir taisyklių, nes priešingu atveju galite turėti nemalonumų su teisėsauga.

Darbe Šaulių laukia nauji iššūkiai, nauji projektai, pažintys su naujais žmonėmis. Priimkite viską ką jums duoda likimas, drąsiai nerkite į naujus vandenis. Ši savaitė gali atnešti naujos veiklos pradžią.

Santykiuose Šauliai bus padėties valdovai. Jie bus linkę diktuoti savo sąlygas ir įvedinėti savo tvarka, juk viskas turi būti pagal jų valią ir supratimą. Santykiams negresia jokia griūtis, tai stabilūs, tradiciniai santykiai.

Vandenis

Vandeniams šią savaitę norėsis pabūti vienumoje, nusišalinti nuo visų, pamąstyti, pasiknaisioti savo viduje ir ten paieškoti atsakymų į savo klausimus. O gal atsakymai slypi jūsų praeityje?

Darbe Vandenių lauks neaiški, paslaptinga atmosfera. Nebus aiškios tvarkos ir rėmų, viskas tarsi „išplaukę“. Sprendimus būsite linkę priimti pasikliaudami intuicija o ne logika.

Šią savaitę Vandeniai bus priversti suderinti savo ir partnerio vertybes, perimti jas, mokytis vienas iš kito.

Ožiaragis

Ožiaragiai šią savaitę jausis tarsi „pakabinti“, laukimo būsenoje. Nesinorės veikti, spręsti problemų, o gal pabuvus ramiai ir palaukus jos išsispręs pačios savaime?

Darbe Ožiaragiams sunkiai seksis susikalbėti, susitarti. Nebus produktyvaus darbo. Gali tekti sudalyvauti mokymuose.

Santykiuose Ožiaragiai gali patirti baimę, neaiškumą. Nuo jūsų gali būti kažkas slepiama, gal net neištikimybė…

Žuvys

Žuvys šią savaitę švies ir spindės, bus dėmesio centre. Tikras pavasaris širdyje! Joms viskas puikiai seksis ir rezultatas džiugins, bet tam reikia veikti o ne sėdėti ant sofos.

Darbe Žuvų laukia eilinė, tradicinė savaitę. Gali tekti mokytis ar mokyti kitus, jaunesnius kolegas, perduoti jiems savo žinias ir patirtį.

Santykiuose Žuvų laukia daug aistros, meilės. Gali neapleisti mintys apie partnerį – tai tarsi koks apsėdimas. Jei taip, tai vertėtų susimąstyti, gal esate per daug priklausomas nuo partnerio ir praradote savo individualumą?

Daugiau informacijos Facebook paskyroje Eli Tarott

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us