Raseinių naujienų portalas

Kita

Taro kortų prognozė visiems zodiako ženklams kovo 25-31 d.

Avinas

Avinų šią savaitę laukia įvykiai, kurių neįmanoma nuspėti, įvertinti ar jų išvengti. Miglotos ir neaiškios situacijos, bus sunku suvokti kas vyksta. Pasitikėkite savimi, venkite bendrauti su neaiškiais žmonėmis ir niekam nepasakokite savo ateities planų.

Darbinėje sferoje galite sulaukti naujų darbo ar bendradarbiavimo pasiūlymų. Gerai apgalvokite ir rinkitės tai prie ko labiausiai linksta širdis.

Santykiuose Avinams atėjo laikas sustoti, pamąstyti ir į svarbius klausimus paieškoti atsakymų savyje.

Jautis

Jaučiai – prisisekite saugos diržus, į jūsų gyvenimą ateina netikėtos ir kardinalios permainos. Bet tai tik į gerą, patikėkite. O galbūt viskas baigsis tik technikos gedimu ar persikraustymu į naują gyvenamą vietą, o gal kardinaliai pakeisite savo įvaizdį?

Darbe teks pabaigti nebaigtus darbus, grįžti prie senų reikalų. O gal sėkmingai užbaigsite vieną projektą ir imsitės naujo.

Santykiuose Jaučiams gali kilti noras nustatinėti savo taisykles ir reikalauti iš partnerio jų griežtai laikytis. Jokių kompromisų. Tik neperlenkite lazdos, jūsų antrai pusei tai gali nepatikti.

Dvyniai

Dvynius šią savaitę gali aplankyti sėkmė, galite atsirasti tinkamoje vietoje tinkamu laiku. Galbūt sutiksite žmogų ir ši pažintis bus lemtinga, keičianti jūsų gyvenimą. Būkite atidūs ir nepraleiskite puikių progų.

Darbe Dvynių laukia sėkmė, jiems viskas seksis ko tik jie besiimtų. Šią savaitę jie bus dėmesio centre, švies ir spindės, ir savo gera nuotaika užkrės visus aplinkinius.

Santykiuose Dvyniai bus nusiteikę prasiblaškyti, užmegzti naujas pažintis, smagiai leisti laiką.

Vėžys

Vėžiai šią savaitę gali padėti galutinį tašką situacijoje, kuri jiems kėlė įtampą. Jų laukia išsivadavimas ir atlygio už įdėtas pastangas gavimas.

Darbe Vėžių laukia intensyvus bendravimas, susirašinėjimas elektroniniu paštu ar socialiniuose tinkluose. Jei ilgą laiką dirbote prie kažkokio projekto, tai šią savaitę galite jį labai sėkmingai pabaigti.

Santykiuose Vėžiai gali demaskuoti neištikimą savo antrąją pusę, arba – gali paaiškėti jų pačių neištikimybė.

Liūtas

Liūtų šią savaitę laukia sėkmė, jie bus tikri laimės kūdikiai. Gal verta išbandyti sėkmę loterijoje?

Darbe laukia monotoniškas, nuobodus darbas. Bet turėkite viltį ir tikėkite, kad už jūsų nuoširdų ir kruopštų darbą bus tinkamai atlyginta.

Santykiuose vienišų Liūtų laukia sėkmė, jie gali susirasti partnerį. Na, o turintiems antrą pusę reikėtų santykius puoselėti, stengtis dėl jų.

Mergelė

Mergelės šią savaitę patirs ramybės periodą, galės mėgautis harmonija su išoriniu pasauliu ir galės lengvai įgyvendinti savo svajones.

Darbe Mergelėms viskas seksis. Lydės puiki nuotaika ir entuziazmas. Galite imtis pačių sudėtingiausių darbų, jums viskas puikiai pavyks.

Santykiuose Mergelių laukia aktyvus periodas. Norėsis greito santykių vystymosi, dinamikos. Bet neforsuokite įvykių, nes galite jų nebesukontroliuoti, jausmai taip pat gali greitai pasikeisti.

Svarstyklės

Svarstyklės šią savaitę susidurs su gundymais ir vilionėmis. Alkoholis, azartiniai žaidimai. Nepasiduokite, bus labai sunku išlipti iš šio liūno.

Darbe Svarstyklės turės progą pabaigti sunkų, užsitęsusį projektą ir sulaukti užtarnauto apdovanojimo. Bet būkite atsargūs, nesivelkite į avantiūras, nes galite prarasti gerą reputaciją.

Santykiuose Svarstyklės gali sulaukti netikėtų naujienų ar įvykių, kurie gali pakeisti jų požiūrį į santykius ar net juos pabaigti.

Skorpionas

Skorpionams šią savaitę gali būti sunku priimti sprendimus. Jei nebūsite atidūs, galite atsidurti akligatvyje. Nebandykite kakta pramušti sienos, ieškokite atsarginio įėjimo.

Darbe Skorpionų laukia sėkmė. Šią savaitę turėsite pakankamai energijos, kurią nukreipsite į darbą. Galite būti ramūs, jūsų kelyje tikslo link nėra jokių kliūčių.

Santykiuose Skorpionai neturėtų atsisakyti savo vilčių ir svajonių. Svarbu nueiti visą kelią nenuleidžiant rankų ir neprarandant tikėjimo, kad ateityje laukia sėkmė ir vertingas apdovanojimas.

Šaulys

Šauliams šią savaitę reikia nusistatyti prioritetus kad suspėti atlikti visus svarbius reikalus laiku. Semkitės patirties iš kitų ir taikykite tai savo gyvenime.

Darbe Šauliams reikia darbuotis ramiai, atidžiai, neskubinti įvykių. Jūsų nuoširdų darbą ateityje vainikuos sėkmė.

Santykiuose Šauliams reikėtų būti atsakingiems, tai padės jiems išeiti iš abejotinų situacijų aukštai pakelta galva. Elkitės sąžiningai, objektyviai ir nepažeiskite įstatymų (tiek žemiškų, tiek dangiškų), tai padės jums išvengti nemalonumų.

Ožiaragis

Ožiaragiams šią savaitę bus svarbu kontroliuoti savo emocijas. Atsisakykite negatyvių minčių, tikėkite geresne ateitimi ir neišsukite iš kelio.

Darbe Ožiaragiai bus pilni energijos, aktyviai judės pirmyn, sieks karjeros. Tik nepamirškite, kad kartais reikia sustoti ir pailsėti, kitaip galite perdegti.

Santykiai Ožiaragiams šią savaitę bus kažkokie neaiškūs, migloti. Jokių perspektyvų. Gali apnikti abejonės ir baimės dėl jų ateities.

Vandenis

Vandeniams ši savaitė bus labai aktyvi, suksitės tarsi voverės rate. Sėkmę keis nesėkmė ir atvirkščiai.

Darbe Vandenių lauks ramus, kruopštus darbas, kuris kels pasitenkinimą ir ateityje bus gausiai apdovanotas. Tik neskubinkite įvykių.

Santykiuose Vandeniai aktyviai sieks dėmesio. Galbūt sugalvos pradžiuginti savo antrąją pusę ir suorganizuos kelionę, ar patys bus pakviesti pakeliauti.

Žuvys

Žuvys šią savaitę bus linkusios mokytis, semtis žinių ar „skaityti pamokslus“ kitiems. Geriau jau perimkite gerąją patirtį iš kitų ir taikykite savo gyvenime.

Darbe Žuvims vertėtų dirbti sąžiningai ir nuoširdžiai. Būsite stebimi ir vertinami vadovybės. Už nuoširdų darbą ir pasiektus rezultatus bus dosniai atlyginta. Tik nesugalvokite sukčiauti.

Santykiuose Žuvų laukia paslaptis. Jei jau nukrypote į šoną tai neišsisukinėkite ir nebandykite to nuslėpti, nes visos paslaptys vis tiek kažkada iškyla į paviršių. O gal šią savaitę išaiškės, kad kažkas buvo slepiama nuo jūsų.

Geros jums savaitės, mieli skaitytojai 🙏

Eli Tarott

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us