Raseinių naujienų portalas

Kita

Policijos pareigūnas susitiko su Ariogalos gimnazijos tėvais

Jau keletas metų Raseinių policijos pareigūnai aktyviai vykdo prevencines priemones, švietėjiškas paskaitas moksleiviams Raseinių rajono ugdymosi įstaigose. Tačiau po įdėto didelio prevencinio darbo nuspręsta, kad vien skaityti prevencines paskaitas, dėl teisinės atsakomybės nepilnamečiams, neužtenka. Todėl 2024 m. kovo 28 d. Raseinių rajono Ariogalos gimnazijos administracija kartu su Raseinių policijos Bendruomenės pareigūnu suorganizavo tėvų susirinkimą, kuriame buvo pristatyti nepilnamečių dažniausiai padaromi teisės pažeidimai, galimi rizikos židiniai. Labai aktualus buvo papildomo laiko skyrimas tėveliams, primenant ne tik teisinę atsakomybę, bet ir pateikiant policijai matomas nepilnamečių susikuriamas neigiamas situacijas.

Džiaugiamės, kad susirinkime dalyvavo aktyvūs nepilnamečių atstovai, pedagogai, kurie turėjo galimybę pasidalinti, išgirsti tam tikras policijos pareigūno pastabas, pasiūlymus, prašymus, kaip sumažinti nepilnamečių rizikas bei vaikų dalyvavimą neigiamuose reiškiniuose. Su tėvais ir pedagogais padarėme išvadą, kad tokie tėvų susirinkimai vertingi, kadangi nepilnamečių atstovai supažindinami su aktualiomis grėsmėmis ir rizikomis, teisine atsakomybe bei praktikoje žinomomis vaikų susikuriamomis problemomis dabar ir ateityje.

Tikimasi, kad ir kitos rajono mokyklos organizuos tėvų susitikimus, siekiant vykdyti teisės pažeidimų užkardymą ir šviečiamąją prevenciją bei kartu kurti saugią aplinką ugdymosi įstaigų aplinkose.

Informaciją parengė Šiaulių apskr. VPK Raseinių r. PK

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us