Raseinių naujienų portalas

Sveikata

Skaitmeninė odontologija: inovacijos ir efektyvumas burnos sveikatos srityje

Kaip ir bet kuri kita medicinos sritis, odontologija sparčiai tobulėja ir prisitaiko prie šiuolaikinių technologijų plėtros. Vienas iš svarbiausių šios plėtros aspektų yra skaitmeninė odontologija – novatoriškas požiūris, keičiantis tradicinius odontologijos metodus į skaitmeninius, suteikiančius didesnį efektyvumą, tikslumą ir teigiamą pacientų patirtį. Apie skaitmeninės odontologijos naudą ir galimybes pasakoja Kaune, Vilkaviškyje ir Raseiniuose veikiančios odontologijos klinikos Impladenta specialistai.

Kas yra skaitmeninė odontologija?

Skaitmeninė odontologija yra šiuolaikinės odontologijos šaka, kuri naudoja naujausias technologijas ir skaitmenines sistemas, padedančias diagnozuoti, gydyti ir palaikyti pacientų burnos sveikatą. Džiugi žinia tiek pacientams, tiek patiems gydytojams, kad skaitmeninės technologijos sėkmingai keičia tradicinius, dažnai rankomis atliekamus procesus, tokius kaip dantų atspaudai protezavimo ar implantavimo metu. Pasitelkus pažangius skaitmeninius procesus, atsirado galimybė atsisakyti atspaudinės masės ir šaukštų, kurie dažnu atveju pykina pacientus ir sukelia kitus nepatogumus, o informacija apie būsimas dantų restauracijas iš karto perduodama dantų technikų laboratorijai. Skaitmeninėje erdvėje modeliuojamos dantų restauracijos leidžia pasiekti maksimalų tikslumą ir sutaupyti daug laiko.

Įvairios skaitmeninės technologijos, tokios kaip kompiuterinė tomografija, 3D spausdinimas, nuotolinės konsultacijos, skaitmeninės nuotraukos, dantų skenavimas, kompiuterinis projektavimas ir kitos panašios sistemos suteikia klinikos Impladenta odontologams naujas galimybes efektyviau diagnozuoti, projektuoti, kurti gydymo planus ir skirti procedūras.

„Mūsų klinikoje pradėjus naudoti skaitmeninės odontologijos principą pagerėjo pacientų patirtis, kadangi sutrumpėjo procedūrų, kurias anksčiau reikėdavo atlikti rankiniu būdu, laikas. Maža to, skaitmeninė odontologija ne tik padeda greičiau atlikti įprastas procedūras, ji leidžia efektyviau sekti paciento sveikatą, akimirksniu reaguojant į susidariusias situacijas“, – naujovėmis džiaugiasi klinikos Impladenta atstovai.

Kuriose srityse naudojama skaitmeninė odontologija?

Klinikos Impladenta specialistai sparčiai vysto skaitmeninės odontologijos pritaikymo galimybes, siekdami suteikti pacientams aukščiausios kokybės odontologines paslaugas naudojant naujausias technologijas. Klinikoje skaitmeninė odontologija taikoma šiose srityse:

  • skaitmeninėje diagnostikoje – tai kompiuterinė tomografija, dantų skenavimas, siekiant tiksliai įvertinti paciento burnos būklę. Pažangūs skeneriai suteikia gydytojams išsamesnį vaizdą apie paciento burnos anatominę struktūrą, o tai yra esminis gydymo plano kūrimo žingsnis;
  • skaitmeninės gydymo procedūros sistemos leidžia kurti individualiai pritaikytus dantų protezus, vainikus ir tiltus pagal paciento burnos struktūrą. Tai ne tik sutaupo laiką, bet ir užtikrina didesnį tikslumą ir estetinę išvaizdą;
  • nuotolinės konsultacijos ir stebėjimo platformos leidžia gydytojams bendrauti su pacientais nuotoliniu būdu, suteikiant jiems patogumą ir prieinamumą. Be to, skaitmeninės sistemos gali stebėti paciento sveikatos būklę, suteikdamos gydytojams galimybę greitai reaguoti į pokyčius ir skirti būtiną pagalbą;
  • dantų tiesinimui skaitmeninės technologijos leidžia pasirinkti skaidrias kapas, kurios yra šiuolaikiškas, efektyvus ir moksliškai pagrįstas metodas. Impladenta klinikos specialistai naudoja patvarias ir patogias „Ordoline“ kapas, kurios dantis ištiesina tiksliai pagal kiekvienam pacientui sudarytą gydymo planą. „Ordoline“ kapos – tai beveik nematomi išimami ortodontiniai prietaisai, stumiantys dantis į iš anksto suplanuotą taisyklingą padėtį. Kapoms švelniai spaudžiant, dantys juda pageidaujama kryptimi tol, kol išsitiesina;
  • paciento patirties gerinimui – skaitmeninė odontologija sumažina pacientų nepatogumus ir procedūrų trukmę, tuo pat metu suteikdama jiems aiškesnį supratimą apie gydymo procesą. Tai daugeliu atvejų padeda sumažinti baimę ir nerimą, skatina pacientų bendradarbiavimą su gydytojais.

„Skaitmeninė odontologija atveria naujas galimybes burnos sveikatos srityje, paspartindama diagnozę, gydymą ir bendros būklės palaikymą. Tai ne tik pagerina odontologijos paslaugų kokybę, bet ir leidžia efektyviau ir patogiau rūpintis pacientų sveikata. Ši naujoviška sritis tampa neatsiejama šiuolaikinės odontologijos dalimi, siekiant suteikti pacientams aukščiausios kokybės ir individualiai pritaikytas paslaugas“, – patirtimi dalinasi klinikos Impladenta atstovai.

Nauji dantys vos per 2 valandas!

Odontologijos klinikos Impladenta specialistai džiaugiasi pažangiomis skaitmeninės odontologijos galimybėmis, nes pirmieji Lietuvoje pradėjo gaminti aukščiausios kokybės pilnai skaitmenizuotus laikinus dantis ant dantų implantų be laboratorijos vos per 2 valandas!

Nuo šiol po dantų implantacijos pacientams nebereikia kelias dienas laukti laikino protezo, kadangi pažangi technologija leidžia tą pačią dieną išeiti iš klinikos su naujais laikinais dantimis iš karto po implantacijos!

Dar džiugesnė žinia, kad visą balandžio mėnesį Kaune, Vilkaviškyje ir Raseiniuose įsikūrusiose Impladenta klinikose laikinas protezas ant 4 arba daugiau implantų kainuoja vos 200 Eur (standartinė tokio laikino protezo kaina siekia net 800 Eur)! O tiems, kuriems ir 200 eurų yra nemaži pinigai, Impladenta klinikose siūloma galimybė už visas paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai.

„Mes džiaugiamės galėdami padėti savo pacientams pasitelkdami novatoriškas technologijas, kurios leidžia efektyviau gydyti, sumažina klaidų riziką, pagerina gydymo rezultatus, padeda sutaupyti laiko ir išteklių“, – džiaugiasi klinikos Impladenta atstovai.

Užsk. 2024/04/04

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us