Raseinių naujienų portalas

Laisvalaikis

Balandžio mėnesio energetika pagal Taro kortas

Ši mėnesio prognozė yra bendro pobūdžio ir konkrečiai jums ar jūsų gyvenimo būdui gali netikti. Dėl išsamios asmeninės mėnesio prognozės kreipkitės asmenine žinute.

  • Bendra energetika – šį mėnesį vyraus pusiausvyra, harmonija, balansas visame kame. Būsite pakankamai kantrūs kad išvengtumėte konfliktų, jums puikiai seksis rasti tą „aukso viduriuką“ kuris bus priimtinas visiems. Viskas tekės sava vaga, procesas gali įtraukti ir tapti nubodus. Galite pradėti pilstyti iš tuščio į kiaurą ir negauti jokio rezultato.
  • Darbas gali jus įtraukti ir visai ne iš gerosios pusės. Atidžiai pasirašinėkite sutartis ir prisiimkite įpareigojimus, galite tapti priklausomi nuo antros sandorio pusės ar vadovo malonės. Galite būti gundomi įsitraukti į machinacijas, tinklines schemas, aferas ar kyšius. Nesusigundykite dideliais bet nelabai teisėtais pinigais – gali tekti brangiai už tai sumokėti. Galite patirti mobingą.
  • Finansinio pakilimo balandžio mėnesį tikėtis neverta. Kuklus biudžetas vers racionaliai naudoti lėšas, kad užtektų visiems būtiniems poreikiams patenkinti. Neišlaidaukite, apmąstykite kiekvieną pirkinį.
  • Santykiai šį mėnesį bus labai šilti, harmoningi. Vyraus pasitikėjimas vienas kitu. Poroms norėsis daugiau laiko leisti kartu, gal net išvykti atostogų į šiltus kraštus. Na o vienišiai taip pat jausis puikiai, jie šį mėnesį bus dėmesio centre. Tačiau nespindėkite labai ryškiai, kad neapakintumėte potencialių antrų pusių.
  • Balandžio mėnesį savijauta bus tokia tarsi trenkė žaibas iš giedro dangaus ir sugriovė viską ką taip ilgai statėte ir puoselėjote, kuo tikėjote, jūsų vertybes ar tiesiog ilgai puoselėtus planus. Tai vers jausti stresą ir pyktį. Bet tai šansas apsivalyti ir išsilaisvinti, perkainuoti savo vertybes, sugriauti apribojimus, atsikratyti priklausomybių.

Linkėdama sėkmės Eli Tarott 

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us