Raseinių naujienų portalas

Laisvalaikis

Taro kortų prognozė visiems zodiako ženklams balandžio 29 – gegužės 5 d.

Avinas

Avinams šią savaitę reikės pasiekti vidinę harmoniją, rasti balansą tarp proto ir jausmų. Skirkite laiko sau, nueikite į baseiną, SPA procedūras. Tai padės jums nuimti įtampą ir atsipalaiduoti.

Darbe Avinams gali tekti grįžti prie nebaigtų darbų ar projektų. Gali sugrįžti situacijos, ar žmonės iš praeities.

Santykiuose prabus savininkiškumo ir pavydo jausmas. Norėsis išlaikyti santykius, pasiektą materialinį pagrindą. Šią savaitę užgimę santykiai gali būti grįsti išskaičiavimu.

Jautis

Jaučiai šią savaitę gali sulaukti likimo dovanos. Bet vertėtų ir patiems būti dosniems, suteikti pagalbą, būti kantriems.

Darbe gali pasikartoti situacijos iš praeities, praeities scenarijai. Tiek malonios, tiek ir nelabai. Kad išeiti iš jų, pasinaudokite kolegų sukaupta patirtimi, jie tikrai jums padės.

Santykiuose Jaučiams būtina bendradarbiauti, padėti partneriui tiek kasdieniniame gyvenime, tiek karjeroje. Palaikykite jį, tai sutvirtins jūsų santykius.

Dvyniai

Dvyniams šią savaitę vertėtų būti atidiems, galite susidurti su ilgapirščiais. Gali būti, kad jus bandys įtraukti į intrigas, paskalas ar neteisėtą veiklą.

Darbe gali apimti nostalgija praėjusiems laikams, prisiminimai. Nesižvalgykite atgal, jūs esate čia ir dabar.

Santykiuose Dvynių laukia ramybės ir pilnatvės savaitė. Santykiai džiugins. Savaitė tinkama užsiimti šeima, namais, gerinti buitį, tvarkyti aplinką, kurti jaukumą.

Vėžys

Vėžiams šią savaitę atėjo laikas pradėti kažką naujo, pasukti nauju keliu. Bet dėl ateities perspektyvų teks kažką palikti, kažko atsisakyti – įsitikinimų, įpročių, santykių. O tai gali būti skausminga.

Darbe Vėžiai jaus kolegų palaikymą, todėl drąsiai gali spręsti įvairias problemas ar situacijas, net ir tas, kurios atsikartos iš praeities.

Santykiuose  tikras pavasaris širdyje. Vėžiai bus pilni entuziazmo ir energijos. To bus daugiau nei meilės. Domins vienos nakties nuotykiai o ne ilgalaikiai santykiai.

Liūtas

Liūtus šią savaitę apims praeities prisiminimai ir nostalgija. Atgims seni troškimai, prisiminti seni planai bei tikslai. Galite sulaukti žinutės ar dovanos iš senos draugo.

Darbe situacija gali tapti nekontroliuojama. Daug darbų, reikalų, skambučių, didžiulis srautas informacijos. Bandysite viską sukontroliuoti ir suspėti, bet vargu ar pavyks, tik išnaudosite daug energijos.

Santykiuose šią savaitę vyraus stabilumas. Ši savaitė labai tinkama užsiimti namų tvarkymu, remontu, gyvenimo sąlygų pagerinimu.

Mergelė

Mergelėms šią savaitę norėsis švęsti ir linksmintis. Jas lydės sėkmė ir populiarumas. Mielai priimsite svečius ar patys vysite pasisvečiuoti.

Darbe Mergelių laukia kažkas naujo – naujas projektas, įvykis, postūmis. Griežtas grafikas ar formali aplinka gali pradėti slėgti, dusinti. Norėsis ištrūkti iš tų rėmų ir bėgti kuo toliau, į nežinią.

Santykiuose gali tekti laviruoti – darbas ar partneris, ar tarp dviejų partnerių. Jei niekaip negalite apsispręsti, tai tam jau atėjo laikas.

Svarstyklės

Svarstyklėms šią savaitę gali kilti noras siekti gyvenimo malonumų, praturtėti svetima sąskaita, prasigyventi ne visai sąžiningais būdais. Nepasiduokite pagundoms, tai gali giliai įtraukti ir bus sunku iš to išeiti.

Darbe Svarstyklių laukia įtampa. Atrodys kad viskas griūna. Ges kompiuteriai, telefonai, lūš ryšiai, internetas. Gali nutrūkti ilgai planuoti sandoriai, neįvykti susitikimai, staigiai keisti planai ir visa tai dėl netikėtų įvykių.

Santykiuose Svarstyklių laukia romantika ir šiluma. Poroje jausitės laimingos, puikiai kartu leisite laiką draugų kompanijoje. Gal laukia vestuvių puota?

Skorpionas

Skorpionai šią savaitę dar jaus įtampą ir stresą, bet kartu atsiras ir viltis, kad iš tos situacijos galima išeiti. Gal tik reikia pažiūrėti į ją iš šono, pakeisti strategiją.

Situacija darbe taip pat nedžiugins. Problemos su komunikacija, ryšiais, transportu, galimi vėlavimai. Atrodys, kad nesiseka niekas ko tik besiimtumėte. Vien tik šaltis aplink.

Santykiuose Skorpionai jausis pavargę nuo kasdieninių, buitinių rūpesčių, jie tiesiog mirtinai erzins. Jausitės tarsi priėję ribą, tiesiog visko bus per daug. Norėsis pagalbos iš namiškių, jų palaikymo.

Šaulys

Šaulių laukia puiki savaitė, jiems viskas seksis. Reikalai judės į priekį, puikios perspektyvos, stabilus materialinis pagrindas po kojomis. Tik nepasinerkite stačia galva į darbus, ne tik materialiniai dalykai egzistuoja pasaulyje.

Darbe taip pat lydės sėkmė. Jei turite idėjų tai drąsiai galite jas įgyvendinti. Jei pradedate darbą naujoje darbovietėje, tai pasirinkote puikiai. Šis darbas tikrai perspektyvus.

Esantys poroje Šauliai gali pereiti į naują santykių etapą. Bendri planai, apsigyvenimas kartu, bendrų namų pirkimas, šeimos pagausėjimo planavimas. Vieniši Šauliai šią savaitę gali sutikti būsimą partnerį.

Ožiaragis

Ožiaragiams šią savaitę teks rasti pusiausvyrą, subalansuoti visas gyvenimo sritis. Suksitės kaip voverė rate, bandysite sukontroliuoti visas situacijas ar įvykius, viską spėti, darysite kelis darbus vienu metu.

Darbe norėsis lyderiauti, suimti valdžią į savo rankas, įvesti tvarką ir griežtas taisykles. Tinkama savaitė sudaryti sutartis, susitarimus, spręsti teisinius reikalus.

Santykiuose vyraus gilūs jausmai, švelnumas, supratimas. Ožiaragiai spinduliuos žavesiu, kuriuo galės užkariauti bet ką. Na o jei tas kažkas spyriosis, galutinį tašką padės jūsų kulinariniai gabumai.

Vandenis

Šią savaitę Vandenius kamuos melancholija, apatija. Jų niekas nedžiugins, nes jie patys nežinos ko nori, ko jiems trūksta. Viskas erzins ir patys nesupras kaip išeiti iš šitos būsenos.

Darbe Vandenių laukia profesinis augimas. Jiems viskas seksis ko tik jie besiimtų. Jie tiesiog mėgausis savo atliekamu darbu. Puikūs santykiai su kolegomis ir vadovybe.

Santykiuose laukia darna ir savitarpio supratimas. Jūs su partneriu tarsi vienis, jaučiate vienas kitą ir suprantate be žodžių. Na o vieniši Vandeniai šią savaitę gali sutikti savo antrąją puselę.

Žuvys

Žuvų šią savaitę laukia daug judesio ir sumaišties. Daug įvairių reikalų, darbų, žinučių. Reikės viską spėti, sukontroliuoti ir visur sudalyvauti.

Darbe gali laukti nemalonios situacijos. Gali žlugti projektai ar ilgai ruošti sandoriai, išeiti ilgalaikiai klientai. Į tai galite skaudžiai sureaguoti.

Santykiuose Žuvų laukia puiki savaitė. Harmonija ir laimė poroje. Šią savaitę užmegzti santykiai perspektyvūs ir gali atvesti iki santuokos ir tvirtos bei laimingos šeimos.

Linkėdama puikios savaitės,

su meile, jūsų Eli Tarott


 

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us