Raseinių naujienų portalas

Laisvalaikis

Vasaros žaidynėse – puiki nuotaika ir sportinis azartas

Raseinių kūno kultūros ir sporto centras birželio 15 dieną pakvietė raseiniškius ir miesto svečius atvykti į sporto šventę ,,Vasaros žaidynės prie Sujainių tvenkinio 2024“. Susirinkusieji turėjo galimybę išbandyti save diskgolfo, baidarių slalomo rungtyse bei paplūdimio tinklinio, mini futbolo, petankės žaidimuose. Taip pat šventės metu vyko Žemaitijos krašto šachmatų maratono ,,Kombinacija VII“ (8 etapas) ir atviras paplūdimio imtynių turnyras. Tad veiksmo prie Sujainių tvenkinio netrūko, buvo ką pamatyti ir kur sudalyvauti.

Raseinių rajono seniūnijoms atstovavę dalyviai taškus rinko trijose rungtyse (diskgolfe, petankėje, baidarių slalome). Laimėję petankės žaidimą ir taikliausiai į krepšius diską mėtę Betygalos seniūnijos atstovai tapo nugalėtojais seniūnijų įskaitoje. Jiems atkakliai priešinosi, atskiro pagyrimo verta Šiluvos seniūnija kartu su seniūnu Donatu Dabžanskiu priešakyje. Puikiai nusiteikę šiluviškiai aktyviai dalyvavo visose rungtyse ir pergalę pasiekė baidarių slalome. Paplūdimio tinklinyje geriausiai sekėsi Vakarei Bartkutei ir Aurimui Dygliui, mini futbole jaunimo grupėje triumfavo ,,Tarzanai“, vyresniųjų – ,,Striūgos“, diskgolfo rungtyje moterų grupėje nugalėtoja tapo Laura Jonikienė, o vyrų – Edgaras Karazinas.

Tikimasi, kad ši šventė vyks ir kitais metais bei sukvies dar gausesnį būrį dalyvių. Organizatoriai dėkoja teisėjams bei partneriams (Raseinių imtynių klubui ,,Lūšis“, šachmatų klubui ,,Raseinietiškas matas“, Ryškėnų sporto klubui, ,,Lyduvėnų baidarėms“, Raseinių miesto ir Paliepių seniūnijai, Sujainių ir Gruzdiškės kaimų bendruomenėms, Raseinių r. švietimo pagalbos tarnybai bei Raseinių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biurui) už pagalbą rengiant sporto šventę.

Raseinių kūno kultūros ir sporto centro informacija

Nuotraukos Prano Laurinavičiaus

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us