Raseinių naujienų portalas

Raseinių naujienų tv

RNvideo: Į Dainų šventę išlydėti pirmieji raseiniškių kolektyvai

Pirmadienio ryte palydėtas pirmasis autobusas su rajono šokėjais, kurie  dalyvaus jubiliejinėje Lietuvos dainų šventės programoje. Daugiau nei 70 rajono šokėjų nuo šiandien pradės ruoštis vienam iš masiškiausiu renginių, kuris vyks liepos 5-ą dieną.

„Linkime, kad būtų puiki nuotaika ir geras oras“, – atvykę išlydėti kolektyvų sakė rajono vadovai, įteikdami kolektyvų vadovams simbolines dovanėles, kad kelionės pradžia būtų ne tik linksma, bet ir soti.

„Delegacija nemaža, puikiai suprantame, jog laukia daug organizacinių iššūkių, tačiau raseiniškiai taps istorinio renginio dalimi ir atstovaus mūsų, Raseinių kraštą. Surėmę pečius spręsime kilusius rūpesčius ir stengsimės, kad mūsų krašto atlikėjai iš jubiliejinės, 100-osios Dainų šventės, parsivežtų neblėstantį įspūdį“, – sakė Judita Radavičienė, Dainų šventės koordinatorė. Darbo grupę, kuri rūpinsis raseiniškiu gyvenimu Vilniuje sudaro 5 specialistai.

Į jubiliejinę dainų šventę „Kad giria žaliuotų“ išvyksta 15 rajono kolektyvų. Daugiau nei 200 raseiniškių atstovaus ir garsins Raseinių vardą Dainų šventėje.


 

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us