Raseinių naujienų portalas

Nuomonės

Aptarnavimo nesklandumai valstybės įmonėje „Regitra“ bus pašalinti

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, reaguodama į jau tam tikrą laiką trunkančius nesklandumus valstybės įmonėje „Regitra“, pavedė šios įmonės vadovybei per savaitę pašalinti aptarnavimo sutrikimus.

„Jau praėjo mėnuo, kai įvesta nauja sistema, bet situacija ir toliau išlieka itin sudėtinga norintiesiems užsiregistruoti ir gauti paslaugas. Vairuotojai negali gaišti valandų valandas eilėse. Suprantama, kad pokyčių mastai dideli, tačiau taip ilgai trunką nesklandumai yra tiesiog netoleruotini, todėl duodama savaitė, o paskui bus atlikti vertinimai ir priimti atitinkami sprendimai“, – teigia vidaus reikalų ministrė.

Nuo gegužės 1 dienos, siekiant pažaboti šešėlį prekybos automobiliais rinkoje, pradėjo veikti nauja transporto priemonių savininkų apskaitos sistema. Tai reiškia, kad nuo šiol visos šalyje jau esančios transporto priemonės privalo turėti unikalų savininko deklaravimo kodą (SDK). Tai buvo vienas iš veiksnių, dėl ko valstybinėje įmonėje „Regitra“ susidarė eilės. Įtakos turi ir sezoniškumas bei išaugę klientų srautai dėl buvusių karantino apribojimų.

Pažymėtina, kad dėl SDK iki rugsėjo 1 dienos bus taikomas tolerancijos laikotarpis, jei asmuo nespėja prievolių atlikti laiku. Kontroliuojančios institucijos sieks ne bausti, o suteikti reikalingą informaciją.

Taip pat nuo gegužės 28 dienos „Regitroje“ buvo pakeista klientų aptarnavimo tvarka – nuo šiol daugiau asmenų, kuriems reikalingos transporto priemonių registracijos paslaugos, aptarnaujami ir be išankstinės registracijos. Toks sprendimas priimtas siekiant efektyviau valdyti klientų srautus ir skubiais atvejais paslaugą jiems suteikti dar tą pačią dieną. Taip pat didinami „Regitros“ žmogiškieji ištekliai.

Nuo gegužės 19 dienos iki 30 dienos išduota 79 914 SDK, iš jų 53 241 išduoti internetu, o 26 673  – „Regitros“ padalinyje. Iki gegužės 1 dienos „Regitra“ suteikė SDK beveik 2 mln. automobilių, esančių Lietuvoje.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us