Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Karantino atlaisvinimai: kavinėms leista dirbti iki 24 val., gali susitikti daugiau žmonių

Nuo antradienio, birželio 1-osios, įsigalioja naujausi karantino atlaisvinimai: kavinės gali dirbti iki vidurnakčio, daugiau žmonių lankytis renginiuose, taip pat leidžiama susitikti didesnėms grupėms žmonių viduje, o lauke – neribotai.

Vyriausybei praėjusią savaitę patvirtinus naujos redakcijos nutarimą, karantino režimas pratęstas iki birželio 30 dienos 24 valandos, tačiau įsigalioja švelnesnės jo sąlygos.

Nuo antradienio dviem valandomis ilgiau – iki vidurnakčio – leista lauke dirbti viešojo maitinimo įstaigoms, restoranams, kavinėms, barams, taip pat tokiomis sąlygomis leidžiama ir iki šiol drausta naktinių klubų veika. Tokiu pačiu laiku, nuo 7 iki 24 valandos, visos minėtos įstaigos gali viduje priimti galimybių pasus turinčius klientus.

Yra pakeitimų, susijusių su kaukių dėvėjimu – jų nereikia vaikų stovyklose, taip pat nustatyta, kad kaukių dėvėti nereikia atvirose erdvėse, jei aplink nėra žmonių, anksčiau buvo nustatytas reikalavimas, kad būtų išlaikomas dviejų metrų atstumas.

Taip pat uždarose erdvėse galės bendrauti iki 10 žmonių arba dviejų šeimų ar dviejų namų ūkių nariai. Atvirose erdvėse susitikti norinčių žmonių skaičius neribojamas, kaip ir turinčių galimybių pasą.

Suvienodintos sąlygos visoms prekybos vietoms, nustatant bendrą reikalavimą, kad jos vienam lankytojui turės užtikrinti 10 kv. metrų plotą.

Nuo birželio daugiau žmonių galės dalyvauti renginiuose. Uždarose erdvėse šis skaičius didėja iki 250 žiūrovių, užimant ne daugiau kaip 50 proc. vietų. Atvirose erdvėse žmonių skaičius neribojamas, tačiau jie turi stebėti renginį iš sėdimų vietų, dėvėti kaukes, neleidžiama prekiauti maistu ir gėrimais.

Renginiuose su galimybių pasu uždarose erdvėse galės dalyvauti iki 2000 žmonių, taipogi numatomos tik sėdimos vietos, užpildant ne daugiau kaip 75 proc., leidžiama prekyba maistu ir gėrimais.

Renginiuose atvirose erdvėse su galimybių pasu nėra numatoma reikalavimo, kad dalyviai renginį stebėtų tik iš sėdimų vietų.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us