Raseinių naujienų portalas

Sportas

Sporto klubas „Pantera“ Atvirame Jurbarko MMA/ K-1 čempionate“ komandinėje rungtyje tapo čempionais

Birželio 12 d. Jurbarke įvyko ATVIRAS Jurbarko MMA K-1 ČEMPIONATAS, kurio organizatorius – Sporto klubas Pantera ir LMMAF. Varžybose dalyvavo 76 dalyviai iš 22 sporto klubų. Šiuo visiems sudėtingu laikotarpiu, COVID-19 pandemijos metu, į LMMAF aukšto meistriškumo varžybas atvyko ne tik Lietuvos, bet ir užsienio (Estijos) MMA sporto klubų atstovai. Čempionatas vyko laikantis visų saugumo reikalavimų – be žiūrovų, dalyviai kontroliuojant srautus buvo suskirstyti į dvi grupes – Jaunimo MMA kovos vyko mažajame MMA narve, Kikbokso kovos – didžiajame MMA narve.                          

Sportininkai demonstravo gražią techniką ir ryžtą siekiant čempiono vardo. Daugiausiai emocijų sukėlė kovos, kurios vyko tarp Lietuvos ir Estijos atstovų, suaugusiųjų amžiaus grupėje, pagal MMA taisykles tarp vyrų. Išskirtinės kovos vyko ir tarp merginų iki 61 kg svorio kategorijoje. Dvikovos vyko permainingai, abi lietuvės pirmus raundus laimėjo, tačiau tolimesnių dvikovų eiga parodė, kad geriau pasiruošusi buvo vis tik Estijos sportininkė Kamila Pavlova, kuri ir laimėjo pirmąją vietą, antroji vieta atiteko vilnietei Aleksandrai Tuzovai, trečioji liko klaipėdietė.

Sveikiname čempionus, o tuos, kuriems šįkart nepavyko pasiekti pergalių, skatiname nenusiminti, nes sporte viskas įmanoma, kryptingai dirbdami pasieksite sau užsibrėžtus tikslus. Čempionatas buvo puikus šių metų varžybų ciklo uždarymas.  2021 metais sportininkų dar laukia nemažai iššūkių – jau liepos pabaigoje Bulgarijoje (Sofija) bus organizuojamas Pasaulio jaunimo čempionatas, o rugsėjo pabaigoje vyksime į suaugusių pasaulio taurę Čekijoje (Praha).

Susumavus visus rezultatus minimaliu skirtumu pagrindinė „Komandinė čempiono taurė“ atiteko sporto klubui „PANTERA“, antroji vieta  –  Estijos sporto klubui „TOKON“, trečioji vieta – sporto klubui „LUTADOR KLAIPĖDA“. Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams už kantrybę ir MMA sporto palaikymą. Sporto klubas „Pantera“ vadovas dėkoja sportininkams, kurie prisidėjo savo darbu ruošiantis varžyboms ir joms pasibaigus. Dėkojame varžybų teisėjams ir sekretoriatui už darbą skaičiuojant dalyvių taškus bei pastangas saugant sportininkų sveikatą.

Sporto klubo „Pantera“ REZULTATAI:

Airidas Bakutis  iki 12 m. iki 31 kg 3 vieta MMA rungtis

Airidas Bakutis iki 12 m. iki 31 kg 1 vieta K-1 rungtis

Justas Maslauskas iki 12 m +44 kg. 1 vieta MMA rungtis
Kajus Pažereckas iki 14 m  iki 48 kg. 1 vieta MMA rungtis

Pavelas Majauskas iki 16 m  iki 57 kg. 1 vieta MMA rungtis

Kornelijus Bruno iki 18 m  iki 77 kg. 3 vieta MMA rungtis

Armandas Jagminas iki 18 m  iki 84 kg. 1 vieta MMA rungtis

Adrijanas Narkun iki 14 m  iki 57 kg. 2 vieta K-1 rungtis daugiau info –http://klubaspantera.lt/2021/06/13/1919/#more-1919

Daugiau nuotraukų-https://www.facebook.com/media/set/?vanity=370173054010&set=a.10158715388884011

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us