Raseinių naujienų portalas

Laisvalaikis

LRT tęs bendradarbiavimą su neblaivia prie vairo sulaikyta E. Mildažyte

Nacionalinis transliuotojas LRT tęs bendradarbiavimą su neblaivia prie vairo sulaikyta žurnaliste ir laidų vedėja Edita Mildažyte, nors jos veiksmus vertina neigiamai, pranešė naujienų portalas lrt.lt.

Tokį sprendimą LRT priėmė, įvertinus tai, jog moteris „pripažįsta savo nusižengimą, atsakys pagal įstatymus ir yra pasiryžusi spręsti su alkoholio vartojimu susijusias asmenines problemas kartu su profesionalia pagalba“.

„Vairavimas pavartojus alkoholio yra netoleruotinas ir tokį neatsakingą elgesį vertiname labai blogai. Svarbu, kad taip tai vertina ir pati Edita Mildažytė. Tačiau, užuot tiesiog neleidę jau nufilmuotų laidų į eterį, sėdome kartu su Edita diskutuoti, kaip ji, padėdama sau asmeniškai, galėtų savo pavyzdžiu prisidėti ir prie pagalbos kitiems“, – sakė LRT generalinės direktorės pavaduotojas Gytis Oganauskas.

„LRT transliuoja laidas, kurios prisideda prie problemų sprendimo ir svarbių pokyčių visuomenėje. Ypač svarbu, kad prie to prisidėtų ir populiarios eterio asmenybės, kurių pavyzdžiu seka nemažai žmonių“, – pridūrė jis.

E. Mildažytė, vairavusi automobilį „Honda Jazz“, buvo sulaikyta neblaivi rugsėjo pabaigoje Vilniuje, Nemenčinės plente. Jai nustatytas vidutinis 2,36 prom. girtumas.

Ji vėliau dėl savo elgesio viešai atsiprašė.

Žinomos žurnalistės ir laidų vedėjos atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus. Jis praėjusią savaitę baigtas, o byla perduota Vilniaus miesto apylinkės teismui.

Baudžiamajame kodekse už tai numatyta bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienų metų.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us