Raseinių naujienų portalas

KitaSveikata

Modernizuojant e.sveikatą šiemet bus sukurta jos mobilioji programėlė

Per šiuos metus planuojamas e.sveikatos sistemos atnaujinimas bei mobiliosios programėlės sukūrimas, pranešė Registrų centras.

Anot centro generalinio direktoriaus Sauliaus Urbonavičiaus, sistemos atnaujinimas yra dalis plano, kuriuo siekiama geriau atliepti vartotojų lūkesčius.

„Tikslas – perkelti kuo daugiau įmonės teikiamų paslaugų į elektroninę erdvę ir sukurti galimybes klientui visas paslaugas užsisakyti ir gauti neišeinant iš namų“, – pranešime teigė S. Urbanavičius.

Anot jo, tarp numatomų e.sveikatos atnaujinimų yra nuotolinių vaistinių projektas, kuris leis pacientams vienoje vietoje matyti visus siūlomus receptinius vaistus ir įsigyti tinkamiausią, gyventojams su Lietuvoje išrašytų e.receptų įsigyti vaistų užsienio šalyje.

S. Urbonavičius patvirtino, kad tarp šių metų planų yra tikslas sukurti mobiliąją e.sveikatos programėlę.

Registrų centras šiemet taip pat planuoja atnaujinti Juridinių asmenų dalyvių informacinės sistemą, Gyventojų registrą, plėsti kitas elektronines paslaugas.

Šiuo metu Registrų centras prižiūri 11 valstybinės reikšmės registrų ir apie 20 informacinių sistemų.

Subscribe
Notify of
guest
1 Komentarai
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Paulius

Tuoj visai nereikės važiuot pas gydytojus – kompiuterį nuskenuos akies rainelę ir parodys kuom sergi, ir išrašys vaistus

Contact Us