Raseinių naujienų portalas

KitaVerslas

Darbo drabužių pasirinkimo gidas

Tinkami darbo drabužiai užtikrina, kad net ir atliekant įvairias funkcijas pavojingomis sąlygomis – žmogus bus apsaugotas. Tai turi būti kiekvieno prioritetas – ir darbdavio, ir paties darbuotojo.

Kadangi šiuo metu darbo avalynė ir drabužiai, kuriuos galite rasti specializuotose prekybos vietose, yra labai įvairūs – pateiksime Jums kelias gaires, kurios kiek susiaurins paieškas.

Tikimės, kad pasirinkimas bus ne tik greitas, tačiau ir rezultatas – nudžiugins.

  • Dydis

Kad ir kokio drabužio reikia – svarbiausia, kad jis būtų tinkamo dydžio. Geriausia ieškoti internete, kadangi filtrų pagalba galėsite kur kas greičiau susipažinti su opcijomis ir įsigyti Jums tinkamus rūbus. Daugelis žmonių galvoja, kad darbo drabužiai yra skirti tik vyrams ir dydžiai taip pat remiasi vyrų fiziologija. Tai yra mitas. Moterims siūlomų darbo rūbų pasiūla yra tokia pat plati. Jos, renkantis drabužius darbus, taip pat turi įvertinti dydį. Tinkamų matmenų apranga leis judėti patogiai.

  • Atsparumas drėgmei

Ne tik darbui skirti drabužiai, tačiau ir daugelis laisvalaikio, sporto rūbų – atsparūs drėgmei. Tai suteikia galimybę būti lauke net ir esant labai blogam orui. Patogu? Net labai. Svarbiausia, kad tokie drabužiai, jeigu su pašiltinimu, gali būti dėvimi ir žiemomis, ir rudenį, taigi, yra universalūs. Drėgmei atsparūs drabužiai dažniausiai siūlomi tiems, kurie dirba lauke.

  • Atsparumas ugniai

Ne visiems reikia tokių darbo drabužių, kurie yra atsparūs ugniai. Visgi, kai kuriems savo sferos specialistams – tai yra labai svarbu. Nors tokie darbo rūbai yra brangesni, tačiau tikrai atsiperka.

  • Kaina

Kad ir kokie drabužiai yra perkami – kaina yra vienas esminių niuansų, kuriam skiriamas dėmesys. Kadangi šiuo metu dažniausiai perkama internetu – galima patogiai palyginti kainas, susipažinti su rinkos įkainiais. Sutaupyti galite pirkdami per akcijas.

  • Gamintojas

Galima daugiau dėmesio skirti ir gamintojui. Visada verta remtis kitų žmonių komentarais. Jie padės Jums susiaurinti paieškas ir rasti tokius drabužius, kurie yra vertinami ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. Taip, ne visada nuomonė apie tam tikrus prekinius vardus sutampa ir tai yra normalu. Visgi, kai randama gana daug panašių nuomonių – tai dažniausiai siaurina paieškas.

  • Medžiaga

Priklausomai nuo konkrečių poreikių – kinta ir rūbo audinys. Kaip jau minėjome, yra tokių, kurie atsparūs ugniai arba drėgmei, yra tokių, kurie neturi šių savybių, tačiau begalo malonūs odai, juos dėvėti kasdien – tikras malonumas. Taip pat audinys lemia – kokio sezono metu drabužis bus dėvimas. Sezoniškumas yra ne ką mažiau svarbus aspektas, kuris lemia – ko ieškote.

  • Drabužio tipas

Kokie darbo rūbai Jums reikalingi? Esame tikri, kad specializuotose prekybos vietose rasite viską, ko reikia: nuo apatinių, iki lauko drabužių, geros avalynės bei pirštinių, kurias galite įsigyti čia https://www.atvila.lt/lt/produktai/darbo-pirstines/vienkartines-pirstines/nitrilines-pirstines–6. Visada labiau apsimoka vienoje vietoje įsigyti visą komplektą, kadangi tuomet prekybininkai dažnai siūlo nuolaidas.

Specialiai darbui skirti drabužiai leis ne tik išvengti pavojaus, tačiau ir užtikrins, kad konkrečių funkcijų atlikimas bus greitas ir patogus. O tai svarbu ir statybininkams, ir dirbantiems miške, elektrikams – visiems savo sferų specialistams.

Užsk. 2022/09/28

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us