Raseinių naujienų portalas

NaujienosRinkimai 2023

Airinas Jermolajevas: nesu politikos naujokas

Kodėl esu socialdemokratas? Šį klausimą tenka išgirsti gan dažnai. Sako, esi jaunas, bet renkiesi seną partiją. Tokiems žmonėms aš atsakau: renkuosi ne seną, o laiko patikrintą partiją. Prie Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Raseinių skyriaus prisijungiau būdamas 16 metų, tai yra net prieš devynerius metus.

Kadangi politinės partijos nariu galima tapti tik sulaukus pilnametystės, tuo metu buvau Jaunimiečių sąjungos nariu, o sulaukęs 18 metų oficialiai prisijungiau prie partijos veiklos. Per septynerius metus partijoje nuveikta nemažai: ne tik sudalyvauta, bet ir suorganizuota daug įvairių veiklų, pasiūlyta idėjų, vizijų ir jos buvo įgyvendintos skyriaus veikloje. Ketverius metus, jau antra kadencija, esu išrenkamas LSDP Raseinių skyriaus atsakinguoju sekretoriumi. Vykdau pirmininko ir skyriaus prezidiumo nurodymus, organizuoju skyriaus tarybos, grupių pirmininkų, grupių susirinkimus, kultūrinius ir partinius renginius, pildau dokumentus ir bendrauju su šimtais skyriaus bičiulių. Ketverius metus esu Lietuvos socialdemokratų partijos tarybos narys, Raseinių skyriaus prezidiumo, tarybos narys, Jaunimiečių grupės, šiuo metu Prabaudos grupės pirmininkas.

Neslėpsiu, per tiek metų būta visko –  pykčių, nesusikalbėjimo… Bet mes esame kaip viena didelė šeima, o šeimose nutinka visko, tiesa? Džiaugiuosi būdamas vienos didžiausių ir įtakingiausių Lietuvos partijų komandos dalimi. Dažnai prisimenu LSDP himno žodžius – po vieną mes esame niekas, o būryje – jėga.

LSDP rinkimų šūkis yra „Tai, ko reikia žmogui“. O ko reikia Raseinių krašto žmonėms? Mano nuomone, reikia siekti sparčiau mažinti socialinio būsto laukiančių šeimų eilę, juose užtikrinti tinkamas sąlygas gyventi, suteikti pagalbą, paramą ir išsamią informaciją iš vietos savivaldybės ir įstaigų turintiems smulkųjį verslą ar ketinantiems jį kurti, rūpintis kokybišku vaikų ugdymu, pasiūlyti jiems nemokamos ir įvairesnės popamokinės veiklos, rengti daugiau kultūrinių renginių įvairaus amžiaus žmonėms, labiau įtraukiant vietines biudžetines įstaigas ir bendradarbiaujant su vietos verslininkais. Turint mieste jaunimo erdvę, neužmiršti erdvės ir senjorams, vienišiems žmonėms, kur jiems būtų suteiktas kultūrinis ir pažintinis užimtumas. O vietos savivaldai reikėtų daugiau bendrauti ir bendradarbiauti su visuomene, prisiimti atsakomybę už sprendimus ir atsiskaityti savo rinkėjams – Raseinių krašto žmonėms. 

Kai mintimis peržvelgiu savo, nors dar ir neilgą, gyvenimą, viskas sukasi aplink mano gimtojo Raseinių krašto žmones. Nuo jaunų dienų lankydavausi rajono organizuojamuose renginiuose, fotografuodavau, rašydavau straipsnius į vietinę spaudą ir internetinius portalus. Antrus metus esu Norgėlų kaimo bendruomenės narys, kaimo kapelos narys, keliaujame ir važiuojame po visą Lietuvą atstovaudami Raseinių kraštą. Apkeliauta labai daug seniūnijų, kaimo bendruomenių. Mano pomėgis, o dabar ir kasdienybė, būti ir bendrauti su žmonėmis. Žaviuosi savo miestu ir jo žmonėmis. Prieš dešimt metų suorganizavau pirmąjį, o dabar jis jau tapo tradiciniu, rajoninį fotografijų konkursą „Kalėdiniai Raseiniai“. Mano dideliam džiaugsmui, jame dalyvauja dešimtys raseiniškių, įmonių, įstaigų, bendruomenių. Žmonės myli savo miestą, įžvelgia jame daug gėrio ir grožio.

Visada stengiuosi rasti bendrą kalbą su įvairaus amžiaus žmonėmis, kiek įmanoma jiems padėti kilus vienokiai ar kitokiai problemai. Tad darbas Raseinių rajono savivaldybės taryboje nebūtų kažkas labai nauja. Baigiau su politika susijusius mokslus, nuolat esu tarp rajono žmonių, žinau jų problemas, ko trūksta mieste ir rajone, tad tikiu, kad sugebėčiau atstovauti kiekvienam iš Jūsų, pasitikėjusiems manimi. Manau, Raseinių krašto savivaldai ir reikia naujo, kitokio požiūrio – jaunatviškų idėjų, mąstymo ir tikslų. Raseinių kraštas gali būti dar gražesnis, žmonės labiau patenkinti gyvenimu.

Kviečiu kiekvieną iš Jūsų šių metų kovo 5 dieną dalyvauti savivaldos rinkimuose, nes jie labai svarbūs Jūsų gerovei. Išrinkti žmonės atstovaus Jūsų interesams. Jeigu manimi pasitikite, prašau palaikyti mane.

Balsuokite už Lietuvos socialdemokratų partijos sąrašą Nr. 5, o biuletenio apačioje reitingavimo langelyje įrašykite mano numerį 8. Pasitikėkite manimi, kartu mes galime daug nuveikti!

Politinė reklama bus apmokėta iš Lietuvos socialdemokratų partijos Raseinių skyriaus sąskaitos

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us