Raseinių naujienų portalas

NaujienosNuomonės

A. Nekrošius: Tiltų būklė Lietuvoje – tragiška

„Pirmiausiai kreipsimės į Susisiekimo ministeriją, Kelių direkciją, kitas institucijas. Galbūt prašysime Seimo ieškoti papildomo finansavimo tiltų remontui, nes Kėdainių miesto, Ariogalos tilto per Dubysos atvejai rodo, kad Lietuvoje tiltų būklė yra itin prastos būklės,“- sakė rajono meras Arvydas Nekrošius.

„Galimai dėl tilto neprižiūrėjimo. Mes Raseiniuose tikriausiai turime ne vieną tokį tiltą su panašiomis problemomis,“ – šiandien ryte LRT tiesioginės laidos metu komentavo rajono meras Arvydas Nekrošius.

Pasak, tik vakar prisiekusio, Raseinių rajono mero, gali būti paplautas šio tilto pagrindas, ir tada lauktų rimti darbai. „Manau, kad atsakingos institucijos, kiek įmanoma greičiau atliks bent dalinį tilto remontą, kad būtų įmanoma juo važiuoti, tačiau eigoje laukia rimtas darbas,“ – komentavo meras.

Pasak A. Nekrošiaus į įvykio vietą, apžiūrėti situacijos, jis vyks šiandien. „Pirmiausiai kreipsimės į Susisiekimo ministeriją, Kelių direkciją, kitas institucijas. Galbūt prašysime Seimo ieškoti papildomo finansavimo tiltų remontui, nes Kėdainių miesto, Ariogalos tilto per Dubysos atvejai rodo, kad Lietuvoje tiltų būklė yra itin prastos būklės,“- sakė rajono meras Arvydas Nekrošius.

Vakar vakare socialiniame tinkle Facebook vairuotojai pradėjo dalintis vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota automagistralėje atsivėrusi duobė, ir eismo įvykį patyrę, šalikėlėje sustoję automobiliai.

Pirminiais duomenimis nukentėjo apie 10 transporto priemonių.

Naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ susisiekus su Šiaulių AVPK, vyriausioji specialistė Gailutė Smagriūnienė teigė, jog tiltas ne įgriuvo, o priešingai – pakilo žemė.

„Negriuvo tiltas. Magistralės keliuke pakilo žemė, vienas automobilis apsigadino, sustojo, o į jį trenkėsi kiti automobiliai.“, – informavo Šiaulių AVPK vyriausioji specialistė G. Smagriūnienė.

Kaip teigė policijos atstovė G. Smagriūnienė, niekas niekur neįkrito, o automobiliai apsigadino sustojus pirmajam.

Parengta pagal LRT.lt ir naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ informaciją

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us