Raseinių naujienų portalas

Kita

Konservatorių spaudimas rajono merui renkant ligoninės direktorių?

Vakar vakare socialiniame tinkle Facebook išplatintas Raseinių ligoninėje, skyriaus vedėja-vidaus ligų gydytoja dirbančios Dovilės Furmanavičienės publikuotas tekstas, kurį daugelis skaičiusių įvardino, kaip atvirą spaudimą rajono merui Arvydui Nekrošiui. Artimiausiu metu rajono meras patvirtins komisiją, kuri kalbėsis su pretendentais į VšĮ Raseinių ligoninės direktoriaus vietą. Iš dalyvaujančių pretendentų bus atrinkti du, daugiausiai balų surinkę kandidatai. Paskutinis konkurso etapas – pokalbis su meru.

Šiai dienai turime labai daug nerimo, vyksta reforma dėl ligoninės išlikimo ir stacionarinių chirurgijos bei intensyvios terapijos paslaugų išlaikymo. Nors esame labai gerose starto pozicijose, tačiau laukia 2 metai sunkaus ir intensyvaus darbo, norint išsaugoti tai ką pasiekėme.

Šalia to, dar vyksta konkursas Raseinių ligoninės direktoriaus pareigoms užimti.

Šiandien dvi ligonės skyriaus vedėjos susitiko su Raseinių miesto meru A. Nekrošiumi. Jos pasidalino nuogąstavimais apie jau dabar sklandančius gandus mieste ir pačioje ligoninėje, kad dar neįvykus konkursui yra nuspręsta pakeisti esamą ligoninės vadovą. Kaip žinia nėra ugnies be dūmų

Susitikimo metu taip pat priminti (aptarti) ligoninės pasiekti rezultatai vadovaujant dabartiniam direktoriui.

Norim padėkoti, Raseinių miesto merui A. Nekrošiui ,kad mus išklausė, išgirdo ir užtikrino, kad konkursas Raseinių ligoninės direktoriaus pareigoms užimti bus skaidrus.

Tikimės, kad meras laikysis savo pažadų. (tekstas neredaguotas)

Medikei buvęs rajono meras yra įteikęs Raseinių rajono savivaldybės garbės ženklą

Į socialinėje erdvėje vykstančias diskusijas įsitraukė ir buvęs rajono meras Andrius Bautronis: „Tikras ugnies kurstytojas aiškus. Tik tereikia prisiminti jei neklystu sausio ir vasario sveikatos komitetų posėdžius – pasirodė visu savo veido gražumu, o šiuo metu kuruoja (kūrena) mediciną,“- komentavo politikas, kurio rinkiminiame-agitaciniame video klipe (šiais metais vykusiuose mero rinkimuose), palaikydama, kaip puikų rajono merą, agitavo gydytoja D. Furmanavičienė. Medikei buvęs rajono meras yra įteikęs Raseinių rajono savivaldybės garbės ženklą, kuris skiriamas Lietuvos valstybei ir Raseinių rajonui nusipelniusiems asmenims pagerbti. 

Artimiausiu metu turėtų vykti mero A. Nekrošiaus patvirtintos komisijos pokalbiai su asmenimis, kurie kandidatuoja į VšĮ „Raseinių ligoninės“ vadovo poziciją. Du daugiausiai balų surinkę kandidatai bus kviečiami pokalbiui pas rajono vadovą. Pretendentų, kurie atitinka reikalavimus, pateikusių prašymus – 5.

Vidmantas Merkliopas VšĮ Raseinių ligoninės direktoriaus pareigas ėjo 25 metus. Konkursas paskelbtas pasibaigus jo, kaip direktoriaus kadencijai, kuri pagal įstatymą trunką 5 metus.

Diskusijos dėl Raseinių ligoninės ateities kilo 2022 metų rugsėjo mėnesį, paaiškėjus, kad Raseinių ligoninės ateitis pakibo ant plauko. Atsitiktinai, keletas mūsų rajone dirbančių medikų, iš kaimyninio rajono kolegų sužinojo, kad pagal Sveikatos apsaugos ministro, beje, raseiniškio Arūno Dulkio, pasirašytame įsakyme, kuriame yra išvardintos ligoninės, galėsiančios teikti intensyvią terapiją, Raseinių ligoninės nėra.

Plačiau skaitykite:

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us