Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Vėl gauti pranešimai apie įvairiuose objektuose padėtus sprogmenis, sako policija

Pirmadienio naktį Lietuvos policija gavo tris elektroninius laiškus su identišku tekstu, kad įvairiuose objektuose padėti sprogmenys.

Laiškuose nurodoma, kad sprogimai įvyks pirmadienį, 12.12 val.

„Iš viso tokie laiškai išsiųsti apie 1500 adresatų. Policija prašo nepanikuoti, dalijasi rekomendacijomis, kaip elgtis gavus grasinantį pranešimą“ – rašoma pirmadienio rytą paskelbtame Policijos departamento pranešime.

Policija nurodo, kad gavus tokį pranešimą, būtina nedelsiant skambinti telefonu 112 ir iki pareigūnų atvykimo, prašoma išlaikyti rimtį ir suburti grupę sprendimus galinčių įgyvendinti žmonių.

Tik tada, jeigu paaiškėjo, kad įstaiga tapo masinės informacinės atakos taikiniu, patekimas į patalpas kontroliuojamas, pastarosiomis dienomis nebuvo jokių įtartinų asmenų ir (ar) incidentų, o gautas pranešimas yra vienintelė informacija apie sprogimo grėsmę – galima sulaukti atvykstančių policijos pareigūnų ir nepradėti evakuacijos.

Praeitą penktadienį Lietuvoje buvo gauta 900 pranešimų apie neva užminuotus Lietuvos darželius ir mokyklas, jie visi buvo melagingi.

Valstybės saugumo departamento teigimu, tikėtina, jog platinami pranešimai apie mokyklų ir darželių užminavimą yra koordinuota ataka, kuri vykdoma priešiškų valstybių iniciatyva.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us