Raseinių naujienų portalas

KitaNaujienos

Ateities gatvėje atsiras žiedinės sankryžos, bus įrengtos „KISS and RIDE“ (pabučiuok ir važiuok) automobilių stovėjimo vietos

Raseiniškiams, Ateities gatvės gyventojams ir nuo rugsėjo 1-os savo atžalas į Šaltinio progimnaziją vežantiems tėvams, dar teks apsiginkluoti kantrybe. Kapitalinius remonto darbus vykdanti jurbarkiškių įmonė UAB „Jurmelsta“ informavo, kad darbai bus užbaigti rugsėjo pabaigoje. Geroji žinia – ši gatvė taps saugesnė visiems ir tikėkimės nebeskęs liūčių metu.

Kaip pasikeis Ateities gatvė?

Ateities gatvėje suprojektuota ir bus įrengta dviejų eismo juostų su automobilių stovėjimo juosta lygiagrečiai važiuojamajai daliai, pėsčiųjų taku iš kairės gatvės pusės, žiedinėmis sankryžomis, perėjomis ir eismo saugumo priemonėmis.

Ateities gatvės pradžioje, nuo Maironio g. iki sankryžos su Šaltinio g., bus įrengta su skiriamąja apželdinta juosta. Šiame ruože eismo juostos plotis bus 3,5 m, greta bus įrengta 2,0 m pločio automobilių stovėjimo vietų juosta. Visos automobilių stovėjimo vietos įrengiamos įlajose.

Likusioje Ateities g. dalyje gatvė įrengiam 7,0 m pločio dviejų 3,5 m pločio eismo juostų su 2,0 pločio automobilių stovėjimo vietomis lygiagrečiai važiuojamajai daliai, išskyrus ruožą prie daugiabučio gyvenamojo pastato Ateities g. 19, kur įrengiamos automobilių stovėjimo aikštelės.

Išskirtinis dėmesys pėstiesiems

Prie Šaltinio progimnazijos įrengiamos dvi pėsčiųjų perėjos, kurios papildomai bus paženklintos raudona spalva. Taip pat visame gatvės ruože prie mokyklos įrengiamos „KISS and RIDE“ (pabučiuok ir važiuok) automobilių stovėjimo vietos, kurios užtikrins saugų mokinių paleidimą ir pasiėmimą prie mokyklos. Ši sistema nustato konkretų laiką, tai yra mokyklos darbo dienomis nuo 7:00 val. iki 17:00 val. leidžia tik sustoti ir paleisti vaikus į mokyklą, drausdama palikti automobilius ilgam laikui.

Gatvės pabaigoje įrengtas akligatvis su apsisukimo žiedu. Jis reikalingas, kad tėveliai nestabdytų eismo ir paleidę vaikus, galėtų saugiai apsisukti ir niekam netrukdydami išvažiuoti.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us