Raseinių naujienų portalas

KitaNaujienos

Asociacija „Gyvūnų užuovėja“: ačiū, kad padarėte stebuklą!

Prieš keletą savaičių raseiniškius kvietėme prisijungti prie šaunios dviejų merginų Viktorijos Balnytės ir Justinos Makarienės inciatyvos paremti asociaciją  „Gyvūnų užuovėją“. „Lklube“ dirbančios merginos jau kelintus metus iš eilės gautus arbatpinigius taupo kilniam tikslui – paremia gyvūnų prieglaudą. Prieš vykdamos aplankyti gyvūnų prieglaudos, merginos į kilnų darbą įtraukia ir draugus, prašo prisidėti kas kiek gali, vieni perka maistą, kiti vitaminus, žaislus ir t.t.

Šiemet merginos buvo nusprendusios aukas rinkti Klaipėdoje įkurtai asociacijai „Gyvūnų užuovėja“.

Gruodžio 23 dieną merginos, iki stogo surinkta labdara prikrautu autobusėliu, pajudėjo link Klaipėdos pradžiuginti prieglaudoje gyvenančių beglobių uodegų.

Asociacijos steigėjai po šios gražios raseiniškių inciatyvos savo socialinio tinklo paskyroje rašė:

„Šiais metais tikrai įsitikinome, jog šv. Kalėdų stebuklai tikrai egzistuoja. Prieš pat šv. Kūčias, į mūsų prieglaudėlę atvyko svečiai. Ne bet kokie, o tikros Kalėdų senelio padėjėjos ! Kai pamatėme, kokį kiekį dovanų mūsų gyvūnams merginos atvežė, prisiekiame, mažų mažiausiai ištiko džiaugsmingas šokas . Pažiūrėkite ir Jūs – pilnas autobusas džiaugsmo! Ir ne tik dovanos … Buvo daug emocijų, ir šypsenų, ir ašarų, ir daug apsikabinimų. Tas nuoširdumas labai jaučiasi ir paliečia iki širdies gelmių… O viskas vyko taip… Raseinių „LKlube“ dirbančios merginos Justina ir Viktorija, visus metus taupė savo arbatpinigius, kuriuos gavo iš žmonių už malonų aptarnavimą. Kaip pačios merginos sakė, nusprendė, kad tuos pinigėlius geriau panaudoti kažkam prasmingam, o ne batams nusipirkti, nors ,sutikit, kiti tikrai pirktų batus, ir ne tik. Merginos ne tik sudėjo visų metų arbatpinigius, tačiau įtraukė prisidėti ir kitus ,geros valios, žmones prie šio kilnaus tikslo . Ir būtent jų, bei visų prisidėjusių žmonių dėka, mūsų globotinių šventės tapo džiaugsmingos, sočios ir sveikos !Nerandame tokių žodžių, kuriais galėtume išreikšti dėkingumą, tačiau esame dėkingi iki dangaus !

Iš visos širdies dėkojame Justinai ir Viktorijai, „LKlubo“ kolektyvui, „Raseinių naujienoms“ ir visiems ,visiems didžiulių širdžių savininkams ,kurie nors trupučiu prisidėjote prie šio stebuklo sukūrimo. Jūs esate nerealūs !

Visiems linkime mylėti ir būti mylimiems, būti sveikiems , laimingiems ir ,kad tas gėris, kurį dalinate ,Jums grįžtų atgal . Ne šiaip grįžtų, bet patrigubėjęs!

Ačiū, kad padarėte stebuklą ir privertėte vėl jais tikėti ,mes vėl tikime stebuklais! Ačiū, kad tapote mūsų Kalėdomis!”

Ačiū šios akcijos sumanytojoms Viktorijai Balnytei ir Justinai Makarienei ir visiems prisidėjusiems!

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us