Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Į „Raseinių komunalinės paslaugos“ vadovo vietą pretendavo 6 kandidatai

Kovo 19 dieną vyko atranka į UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ direktoriaus vietą. Konkursui dokumentus buvo pateikę 6 kandidatai. Juos vertino komisijos nariai, kuriai vadovavo rajono vicemeras Jonas Vazgys.

Mūsų žiniomis, konkurse dalyvavo nemažai pretendentų iš kitų  rajonų: Kauno, Kelmės, Jurbarko. „Raseinių komunalinėms paslaugoms“ vadovauti nepanoro nei viena moteris. Visi pretendentai, kurių amžiaus vidurkis apie 45 m. – vyrai.

„Pokalbiai su pretendentais vyko interviu forma. Kandidatai pristatė įstaigos viziją, save, ir atsakė į komisijos klausimus“,- konkurso eigą pakomentavo Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius, komisijos narys Kęstutis Užemeckas.

Pasak administracijos vadovo K. Užemecko naujojo UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ vadovo pavardės paskelbimas dar šiek tiek užtruks.

Meras nustatyta tvarka ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo konkurso laimėtojo paskelbimo kreipsis į Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybą (STT) dėl informacijos apie asmenį, siekiantį eiti įstaigos vadovo pareigas, pateikimo.


 

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us