Raseinių naujienų portalas

Laisvalaikis

Taro kortų prognozė visiems zodiako ženklams balandžio 22-28 d.

Avinas

Avinai šią savaitę bus pilni idėjų ir nestokos įkvėpimo. Staiga suprasite, kad turite mintį, jėgų ir energijos jai įgyvendinti.

Darbe Avinams reikėtų teisingai susidėlioti darbus ir įsipareigojimus. Jei teks dirbti su svarbiais dokumentais, stenkitės, kad viskas būtų pagal įstatymo raidę. Šią savaitę viskas turi būti pagal įstatymus, negudraukite ir neapgaudinėkite.

Santykiuose Avinai mielai užsiims savo antrąja puse ir namų rūpesčiais. Bet nepanirkite į tai per daug giliai, nepamirškite ir savęs, savo profesinio augimo ir/ar karjeros.

Jautis

Jaučiai šią savaitę gali patirti stiprų sukrėtimą. Galite gauti skaudžią gyvenimo pamoką. Būkite pasiruošę ir priimkite ją. Tai tik į gerą, tai padės atsikratyti nereikalingų dalykų jūsų gyvenime.

Darbe gali kilti noras ginčytis ir konkuruoti su kolegomis. Derėtų nebūti per daug ambicingiems ir karštiems, tai gali pakenkti jūsų reputacijai ir padėčiai.

Jaučiams šią savaitę derėtų gerai įsižiūrėti į savo partnerį. Ar jis atviras su jumis, ar nieko nenutyli, neslepia, ar nesinaudoja jumis?

Dvyniai

Dvyniams šią savaitę reikėtų subalansuoti savo protą ir emocijas. Siekti pusiausvyros ir harmonijos. Palepinkite save SPA procedūromis, masažais, tai padės jums atsipalaiduoti.

Šią savaitę darbas teiks malonumą. Į darbą eisite kaip į šventę. Dirbančius socialinėje, grožio ar kūrybinėje sferoje lydės sėkmė.

Šią savaitę gali tekti aiškintis santykius su partneriu. Kas vyksta einamu momentu? Norėsis aiškumo ir skaidrumo. Gali kilti noras tai daryti labai aštriai, tik nekirskite „iš peties“.

Vėžys

Vėžiams  šią savaitę reikia apsišarvuoti kantrybe, nes niekas nevyks taip greitai kaip jūs tikitės. Rezultatas tikrai bus, tačiau dar reikia palaukti, dar ne laikas.

Darbe laukia intensyvi savaitė. Nauji ryšiai, dalykiniai kontaktai. Geras laikas užsiimti ateities darbų planavimu.

Santykiuose Vėžiams puiki savaitė. Džiaugsitės stipria ir laiminga šeima. Galimas susitikimas su tėvais ar giminaičiais. Gal sulauksite kvietimo į giminės šventę?

Liūtas

Liūtams šią savaitę gresia pasiduoti savo silpnybėms ir blogiems įpročiams. Gali kilto noras pralobti svetima sąskaita ar pasiduoti azartui. Stenkitės nepasiduoti gundymams, bus labai sunku iš to išeiti.

Darbe liūtų laukia komandinis darbas, linksmas ir draugiškas kolektyvas. Visi klausimai bus sprendžiami bendru sutarimu. Jei planuojate laikyti egzaminą ar atestaciją – jums puikiai pavyks.

Santykiuose Liūtams gali kilti noras kovoti su aplinkiniais, kritikuojančiais jūsų santykius, nepritarančiais jiems. Norėsis apginti santykius bet kokia kaina.

Mergelė

Mergelėms šią savaitę reikia laikytis disciplinos, viską gerai apgalvoti, vadovautis logika, faktai. Būkite teisingos ir sąžiningos.

Darbe galite susidurti su kliūtimis ir ribojimais. Galite pasijausti tarsi užspeistas į kampą, tarsi visi aplinkiniai prieš jus nusiteikę.

Santykiuose Mergelės bus dėmesio centre, visiems patiks. Vienišos Mergelės gali sulaukti savo svajonių vyro – rimto, atsakingo, patikimo, tokio, su kuriuo sukuriama tvirta ir ilgalaikė santuoka.

Svarstyklės

Svarstyklės šią savaitę viską matys tarsi per rūką ir tai trukdys objektyviai vertinti įvykius ir daiktus. Nepasitikėkite viskuo ką girdite, tikrinkite informaciją, faktus, atidžiai skaitykite dokumentus.

Darbe Svarstyklės gali patirti vadovo ar kolegų negatyvų požiūrį, vertinimą. Būkite atidūs, galimi nuostoliai, praradimai, sutarčių nutrūkimai.

Santykiuose vyraus savitarpio pasitikėjimas, atvirumas, gilūs jausmai. Labai suartėsite su savo antrąja puse. Vienišos Svarstyklės gali sutikti savo antrąja puselę.

Skorpionas

Skorpionam ši savaitė bus pilna vilčių ir svajonių, ir jos tikrai išsipildys. Leisite laiką su bendraminčiai ramioje, jaukioje aplinkoje.

Darbe gali kilto nemalonių situacijų. Gali gesti org. technika, strigti programos, interneto ryšys, dingti dokumentai. Gali kardinaliai keistis valdymo ar darbo sistema.

Santykiuose šią savaitę Skorpionų laukia karštis ir aistra. Jei jūsų santykiai priblėsę tai šią savaitę jie suliepsnos su nauja jėga. Vienišų Skorpionų šią savaitę laukia naujos pažintys, kurios gali įžiebti nemenką jausmų laužą.

Šaulys

Šaulius šią savaitę gali kankinti abejonės. Dėl dviejų skirtingų nuomonių bus sunku apsispręsti, rinktis blogą ar blogesnį variantą. Tokia situacija pareikalaus iš Šaulių daug jėgų.

Darbe Šauliams seksis puikiai. Jie pasieks užsibrėžtus tikslus, sulauks šlovės ir pripažinimo. Galimas paaukštinimas, kilimas karjeros laiptais.

Santykiuose Šaulių laukia sėkmė, ypač vienišų. Jiems gali pasitaikyti puiki proga sutikti savo antrą puselę, tiesiog pasukus už kampo, ar, dėl neatsargumo, atsitrenkus gatvėje į praeivį .

Ožiaragis

Ožiaragių laukia puiki savaitė. Pagaliau galite atsipalaiduoti. Elkitės taip kaip norite ir nekreipkite dėmesio į aplinkinių nuomonę. Palepinkite save, nusipirkite sau ką nors gražaus. Jūs esate to verti.

Darbe taip pat laukia puikus laikas. Jums viskas seksis, geros perspektyvos. O jei netikėtai jūsų kelyje tikslo link iškils kažkokios kliūtys, tai būkite ramūs, jūs jas lengvai įveiksite.

Santykiuose gali kilti konfliktai su antra puse, atsirasti noras aiškintis santykius. Nedarykite to „karšta galva“, atvėskite. Gal problemos kyla dėl jūsų egoizmo?

Vandenis

Į Vandenių gyvenimą šią savaitę gali įsiveržti permainų vėjas, kuris atpūs kažką naujo – įvykį, projektą, darbą, žmogų. O gal planuojate kelionę, ar jau dedatės daiktus į lagaminą?

Darbe tvyros ne pati geriausia atmosfera. Galite pasijausti tarsi įsprausti į kampą. Kolegos žiūrės šnairai, gali riboti priėjimą prie jums darbui reikalingų duomenų, informacijos. Galite nusivilti darbu ar savo profesija.

Santykiuose Vandeniai gali sulaukti atvirai rodomų jausmų, prisipažinimo meilėje. Yra pasaulyje namai, kur jūsų laukia ir džiaugiasi jūsų atvykimu.

Žuvys

Žuvys šią savaitę bus laimingos, patenkintos savo padėtimi ir savo gyvenimu apskritai. Norėsis kažkuo motiniškai pasirūpinti, o gal patys sulauksite motiniško rūpesčio?

Darbe Žuvys jaus kolektyvo palaikymą. Bet gali tekti grįžti prie senos darbo sistemos, senų darbų ir reikalų. Pasinaudokite kažkieno jau sukaupta darbine patirtimi.

Santykiuose Žuvims norėsis forsuoti įvykius, užsispyrusiai siekti savo susižavėjimo objekto. Įsimylėjimas, jausmų pliūpsnis. O vienišos Žuvys greitu laiku gali susipažinti su potencialia antra puse.

Su meile, jūsų Eli Tarott

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us