Raseinių naujienų portalas

Šiluvos šventovė

Į Šiluvą paskirtas naujas klebonas kun. Kęstutis Genys

Kauno arkivyskupijos kurija informuoja apie naujai paskirtus kunigus. Nemažai pakeitimų numatyta nemažai daliai Raseinių rajono parapijų. Net du kunigai atleisti nuo pareigų ir išleisti gydytis.  

Kunigas Kęstutis GENYS  paskirtas Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo, Žaiginio Šv. Antano Paduviečio ir Lyduvėnų Šv. apaštalų Petro ir Povilo parapijų klebonu bei penkerių metų kadencijai Raseinių vicedekanu.

Kunigas Audrius GIEDRAITIS atleistas iš Viduklės Šv. Kryžiaus parapijos rezidento pareigų ir išleistas gydytis.

Kunigas Donatas GRIGALIUS atleistas iš Vosiliškio Šv. Juozapo parapijos klebono pareigų dėkojant už pagalbą Kauno arkivyskupijai.

Kunigas Gintautas JANKAUSKAS paskirtas Butkiškės Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonu paliekant kitas iki šiol turėtas pareigas.

Kunigas Norbertas MARTINKUS atleistas iš Betygalos Šv. Mikalojaus ir Paliepių Šv. Kryžiaus parapijų administratoriaus pareigų ir paskirtas Betygalos Šv. Mikalojaus, Paliepių Šv. Kryžiaus bei Vosiliškio Šv. Juozapo parapijų klebonu ir Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos vikaru su teise laiminti santuokas.

Kunigas Šarūnas PETRAUSKAS atleistas iš Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo, Žaiginio Šv. Antano Paduviečio ir Lyduvėnų Šv. apaštalų Petro ir Povilo parapijų klebono bei Raseinių vicedekano pareigų ir paskirtas Kauno Švč. Jėzaus Širdies (Šančių) parapijos vikaru su teise laiminti santuokas ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninės (Hipodromo g. 13) kapelionu.

Kunigas Romualdas RAMAŠAUSKAS atleistas iš Betygalos Šv. Mikalojaus ir Paliepių Šv. Kryžiaus parapijų klebono pareigų ir išleistas gydytis.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us