Raseinių naujienų portalas

Toliau šifruoju ir publikuoju nežinomo autoriaus tekstą, rastą kasinėjant piliakalnių kompleksą

2021 m. rugsėjo 6 diena

Darbe sužinojau, kad esu Kremliaus agentas. Iškvietė pasiaiškinti, sakė, kad turiu skiepytis nes užkrėsiu viršininkus. Liepė kitą savaitę atnešti Galimybių pasą. Pradėjau miške kasti žeminę. Telefoną palieku namuose, kad nesusektų. Rankomis gana sunku, pirkau kastuvą. Kastuvą užkasiau miške.

2021 m. rugsėjo 8 diena

Paskutinį kartą pasiėmiau biuletenį. Kad išsikasčiau žeminę. Po mišką važinėjo gamtos apsauga. Užsikasiau, gulėjau, kol išvažiavo. Grįžau aplipęs moliu. Laiptinėje kaimynai surengė susirinkimą, pasakė, kad negyvens su nepasiskiepijusiais, kurie teršia namo vardą. Sutikau – tegu išsikrausto. Išsiskirstė. Turbūt nuėjo krautis daiktus.

2021 m. rugsėjo 10 diena

Aplankiau LIDLĄ, apėjau visus skyrius. Lėtai. Atsisveikindamas. Pirštais perbraukiau šaldytą lašišą ir nugarinės pjausnius, pakilnojau jogurto kibirėlius ir net sūrio gabalėlius. „Rusiško“ sūrio neliečiau. .Pakvėpavau kulinarinio skyriaus aromatu. Tai buvo jautri akimirka. Vakare atėjo kaimynas su „Karžygio“ degtine. Atsinešė savo stikliuką. Atsisakiau, bijojau, kad gali būti vakcinuota. Gėrė vienas, sakė, kad supranta mane, pasakojo, jog kilęs iš partizanų šeimos, įkalbinėjo skiepytis ir legalizuotis, rodė dokumentus, kaip atrodo atspausdintas Galimybių pasas. Suvalgė dvi skardines „Kilkė tomato padaže“, kurias buvau pasilikęs. Eidamas miegoti pastebėjau, kad jis išeidamas paliko pas mane savo Galimybių pasą. Virškinimas veikia gerai, tuštinuosi reguliariai, miegoti ant žemės įpratau, kartais paskauda kairę pėdą ir dilgsi smilkiniuose.

2021 m. rugsėjo 11 diena

Susirinkau grynus pinigus, sudėjau į „Kilkė tomato padaže“ skardinę, aprišau medicinine pirštine. Užkasiau miške. Vietą pasižymėjau žemėlapyje. Vakare atėjo kaimynė, sakė, kad ji vienintelė iš viso namo užjaučia. Klausinėjo, ar girdėjau kad genų inžinerija dabar pažengusi, jog skiepytis nebūtina, o antikūniai perimami iš patikimo partnerio ir lytiniu keliu. Išsigandau, nes tik vienintelis kaimynas su šunimi buvo patikimas, kadangi rodė Galimybių pasą. Kaimynę išvariau.

2021 m. rugsėjo 12 diena

Nusipirkau vinių ir kanalizacijos vamzdį žeminės ventiliacijai. Vėl nepriėmė į troleibusą. Grįžau namo ir nunešiau į rūsį, aptikau, kad kažkas pavogė mano plaustą. Apėmė baimė, kad evakuacija jau prasidėjo. Dar kartą nuėjau į kirpyklą. Liepiau kirpti visai visai trumpai. Paskutinį kartą nuėjau į „Maximą“ ir „Norfą“. Prie laiptinės sutikau išbalusį kaimyną, klausinėjo, ar nemačiau jo Galimybių paso. Ištvirkėlis buvo pasimetęs, šuo – ne. Toliau kasiau žeminę, radau kaulų. Kaulus užkasiau. Į kairę nuo žeminės iškasiau apkasą su įrengtu kulkosvaidžio lizdu. Namuose pradėjau ardyti vonios plyteles, kurias panaudosiu žeminės grindims.

#Antivakseriodienorašis

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us