Raseinių naujienų portalas

NaujienosVerslas

Kaip išsirinkti plaukų kirpimo mašinėlę?

Naudojant plaukų kirpimo mašinėles nereikia brangiai kainuojančių vizitų į kirpyklą, nes galite nesunkiai susitvarkyti sau tvarkingą šukuoseną.

Ką norite apkirpti?

Visomis plaukų kirpimo mašinėlėmis galite kirpti ir apkirpti plaukus. Ar taip pat norite pakirpti antakius, antakius, barzdą, kaklo ar ausų plaukelius? Tuomet jums reikia papildomų priedų. Barzdą galite kirpti naudodami kirpimo galvutę, kurią galite užmauti ant plaukų kirpimo mašinėlės. Šie kirptuvai yra vidutiniškai 2 mm ilgio. Nosies ir ausų plaukelius galite kirpti mažomis apvaliomis kirpimo šukomis. Galite naudoti papildomą mažą kirpimo galvutę, kirpimo šukas arba tikslaus kirpimo kirptuvą antakiams ir antakiams, kad galėtumėte tiksliai apkirpti plaukelius.

Kiek skutimosi ilgių jums reikia?

Plaukų kirpimo mašinėlės veikia su atskirais skirtingo ilgio šukų antgaliais arba reguliuojamu šukų antgaliu. Jei norite susikurti šukuoseną su gražiu išblukimu, jums plaukų kirpimo mašinėlės su skirtingo ilgio ir mažais žingsneliais. Mažiausius žingsnelius tarp skutimosi ilgių galite rasti naudodami plaukų kirpimo mašinėles su reguliuojamu šukų antgaliu. Šios šukos turi daug ilgių, kuriuos galite keisti slankikliu. Jei norite kirptis su ilgu išblukimu, tinka plaukų kirpimo mašinėlės su atskirais šepečių priedais.

Kokio ilgio skutimosi peiliukų jums reikia?

Norite praktiškai plikų plaukų ar tokio kirpimo, kad vos matytųsi trumpi plaukeliai? Rinkitės 1 mm arba trumpesnį skutimo ilgį. Jei norite ilgesnio, bet vis tiek „buzz-cut“ stiliaus , labiau tinka plaukų kirpimo mašinėlės, turinčios įvairius skutimo nustatymus nuo 1 iki 3 mm.

Trumpas, bet pilnas kirpimas

Trumpam kirpimui dažnai reikia įvairių skutimo ilgių nuo 1 iki 10 mm. Galite sukurti gražų susiliejimą tarp ilgesnių plaukų viršugalvyje ir trumpesnių plaukų šonuose. Kokio ilgio reikia šonams, priklauso nuo jūsų asmeninio skonio.

Ilgesnių plaukų kirpimas

Norint nusikirpti ilgesnius plaukus, reikia skusti 16 mm ar ilgesnius plaukus. Kai kurios plaukų kirpimo mašinėlės skutasi net iki 40 mm. Turėkite omenyje, kad norint tvarkingai nukirpti ilgesnius plaukus, reikia praktikos. Prieš pradėdami kirpti ilgiausius plaukus plaukų kirpimo mašinėlėmis, galite naudoti šukas ir žirkles.

Kokį kirpimą ar barzdą norite susikurti?

Naudodami plaukų kirpimo mašinėles galite sutrumpinti plaukus. Jei norite kirpti ir skusti plaukus, galite rinktis plaukų kirpimo mašinėles su skutimo galvute. Taip pat norite sukurti tvarkingas linijas ir detales? Rinkitės plaukų kirpimo mašinėles su itin mažais priedais, mini plaukų kirpimo mašinėles arba atskirą precizišką kirptuvą. Plaukų kirpimo mašinėlių galvutė dažnai būna per plati. Naudodami mažą priedą, mini plaukų kirpimo mašinėlę arba precizišką kirpimo mašinėlę, galite detalizuoti kirpimą, pavyzdžiui, nubrėžti tvarkingą plaukų liniją arba nuskustą sklastymą.

Kirpimo mašinėlės valymas

Naudodami priežiūros šepetėlį, baigę darbą galite nuvalyti plaukų kirpimo mašinėlės galvutę. Jei norite išplauti ir plaukų kirpimo mašinėlės galvutę, rinkitės plaukų kirpimo mašinėles su plaunama galvute. Su šiomis plaukų kirpimo mašinėlėmis galvutę galite išplauti po maišytuvu. Kartais tam reikia nuimti kirptuvo galvutę. Plaunama galvutė nereiškia, kad visas prietaisas yra atsparus vandeniui. Visą prietaisą po čiaupu galite nuplauti tik tuo atveju, jei jis yra visiškai atsparus vandeniui.

Užsk.:22/07/20

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us