Raseinių naujienų portalas

KitaNaujienosPolitika

Sutapimas? Prieš rinkimų pabaigą „dingo“ rinkliavos pranešimai (papildytas)

Prieš keletą dienų Raseinių rajono gyventojai socialiniuose tinkluose pradėjo klausinėti, kodėl negauna Vietinės rinkliavos mokėjimų pranešimų. Tai yra savivaldybės rinkliava už atliekų išvežimą. Atsirado raseiniškių, kurie nepatingėjo paieškoti, kad pernai šie „prabangūs“ ir daugelį gyventojų sunervinantys pranešimai buvo atsiųsti apie kovo 10 dieną. Šiandien socialiniame tinkle facebook įvairiuose grupėse platinamas Raseinių rajono savivaldybės administracijos dokumentas, pasirašytas direktoriaus Edmundo Jonylos, adresuotas Lietuvos paštui, prašant pristabdyti vietinės rinkliavos mokėjimų pranešimų įteikimą rajono gyventojams iki kovo 20 d. Tad sąskaitas gausime po rinkimų. Atsitiktinumas?

Tai nebūtų pirmas kartas, kada rinkliava už šiukšles bandoma padaryti įtaką rinkimų rezultatams. Ar rajono gyventojai pamatys didesnes sąskaitas už vietinę rinkliavą? Gali būti. Brango viskas, galbūt keitėsi skaičiavimo metodika ir t.t.

Kokiu pagrindu ir tikslu „Lietuvos paštui“ išsiųstas toks E. Jonylos prašymas – kol kas klausimas be atsakymo.

Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė, laikinai einanti vedėjo pareigas, Rūtenė Žemkauskienė į klausimus atsakė, kad „dalis vietinės rinkliavos mokėjimo pranešimų yra išsiųsti paštu, likusi dalis artimiausiu metu bus išsiųsta. Gyventojai, kurie yra pareiškę norą pranešimus gauti el paštu, juos jau gali matyti ir atsispausdinti savitarnos sistemoje“. Pasak atsakymus pateikusios specialistės, mokestis nepadidėjo ir su rinkimų finišo tiesiąja tai nėra susiję.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us