Raseinių naujienų portalas

Kita

Laiškus ir atvirukus papuoš išleidžiami nauji kalėdiniai pašto ženklai

Lietuvos paštas penktadienį išleidžia du dailininkės Justinos Ivanauskaitės Pečiulės kurtus pašto ženklus „Šv. Kalėdos ir Naujieji metai“. Kaip pranešė bendrovė, pašto ženklų nominalas – po 1,20 euro, tiražas – po 60 tūkst. vienetų. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu išleidimo dieną vyks Vilniaus pašte, adresu Totorių gatvė 8. Šiųmetinių šventinių pašto ženklų centre – ant pačiūžų šokanti pora.

Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams skirtus pašto ženklus Lietuvos paštas leidžia kasmet nuo 1994 metų. Paprastai didžiosioms metų šventėms skirti pašto ženklai yra paskutiniai kalendoriniais metais išleidžiami pašto ženklai.

Anot bendrovės, šiuose ženkluose vaizduojami įvairūs šventiniai vaizdai ir simboliai. Pavyzdžiui, pernai ant ženklų buvo atvaizduotas apsnigtas Vilniaus senamiestis su praeiviais bei pasakos motyvus atspindintis vaizdas – apšviestą eglutę stebinti lapė. O štai 2018 ir 2019 metais buvo įamžinti kalėdiniai kulinariniai atributai – apelsinas ir imbierinis sausainis bei kūčiukai ir aguonų pienas.

Iš viso per šiuos metus Lietuvos paštas išleido 24 pašto mokos ženklus.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us