Raseinių naujienų portalas

NaujienosNuomonės

Vyriausybė tarsis dėl tolesnių karantino priemonių

Vyriausybė ketvirtadienį tarsis dėl tolesnių karantino priemonių.

„Ministrai renkasi į neformalų pasitarimą, kuriame diskutuos dėl tolesnių karantino priemonių“, – BNS sakė premjerės atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė.

Trečiadienį ministrai prieš kassavaitinį posėdį taip pat rinkosi į neformalų pasitarimą dėl koronaviruso situacijos, tačiau sprendimų dėl karantino režimo pakeitimų nepriėmė.

Premjerė Ingrida Šimonytė sakė, kad Vyriausybė artimiausiu metu neketina laisvinti karantino, tačiau dar šią savaitę gali apsispręsti dėl papildomų sugriežtinimų.

„Ar reikės papildomų apribojimų veiklai nuo tų, kurie dabar galioja, tai yra, griežtinimo karantino, Vyriausybė dar pasitars, ir jeigu sprendimų tokių reikės, jie bus priimti rytoj arba penktadienį ryte“, – trečiadienį sakė premjerė.

Lietuvoje pastaruoju metu stebimas naujų paros COVID-19 atvejų augimas, šią savaitę pranešta apie nustatytus du Pietų Afrikos viruso atmainos atvejus. 

I. Šimonytė užsiminė, kad Vyriausybė gali svarstyti įvesti griežtesnį karantiną savivaldybėse, kur nustatyta ši mutacija, net jei jose bendra epidemiologinė situacija nebūtų itin prasta.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us