Raseinių naujienų portalas

LaisvalaikisPramogos

Kaune įžiebiama M. K. Čiurlionio motyvais puošta kalėdinė eglutė

Penktadienį Kaune, Rotušės aikštėje, įžiebiama Mikalojaus Konstantino Čiurlionio paveikslų motyvų įkvėpta kalėdinė eglutė.

Pasak eglutės autorės Jolantos Šmidtienės, paveikslo „Žvaigždžių sonata“ įkvėpta eglė sieks 24 metrus, o ją sups 400 žvaigždžių skliautas.

Po pernai įvykusio incidento, kai Kauno eglė buvo padegta, prie jos budės apsauga, jai sukurti panaudotos nedegios medžiagos.  

Eglutės įžiebimo proga Rotušės aikštėje penktadienio vakarą vyks šventinis koncertas.

Kalėdinė erdvė Kaune šiemet apims ne tik Rotušės aikštę, kaip įprastai, bet ir pagrindinę senamiesčio Vilniaus gatvę, kuri neseniai baigta rekonstruoti.

„Norime kviesti šį kelią į Kalėdas pradėti nuo požeminės perėjos, startuojant nauja, jaukia, kvepiančia kalėdiniais sausainiais, kvepiančia eglutėmis Vilniaus gatve. Vilniaus gatvė atves prie gražios Kauno eglės, kuri šiemet vėl kitokia, karalių pasaką primenanti“, – anksčiau sakė Kauno savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Agnė Augonė.

Švenčių metu bus palikti Kauno kultūros sostinės papuošimai, švies miesto tiltai, Santakos parkas. 

Kaip ir kasmet Rotušės aikštėje vyks įvairios edukacijos vaikams, čia bus galima pamatyti ir M. K. Čiurlionio paveikslų motyvais sukurtą filmą. 

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us