Raseinių naujienų portalas

KitaRinkimai 2023

Darius Ulickas: patikimas, patyręs Raseinių krašto politikas

Esu Darius Ulickas, patikimas ir patyręs politikas. Ši rinkiminė kova mano gyvenime tikrai ne pirmoji. Politiko karjerą pradėjau prieš 23 metus, 2000 metais Raseinių rajono savivaldybės taryboje. Tad drąsiai galiu save vadinti patyrusiu politiku. Teko užimti atsakingas LR Seimo nario, Raseinių rajono mero, savivaldybės administracijos direktoriaus, vėliau jo pavaduotojo pozicijas. Pastaraisiais metais man buvo patikėtos Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus patarėjo pareigos.

Per ilgus metus sukaupiau didžiulę administracinio darbo patirtį, todėl man lengva suprasti, kokias žmonėms aktualias problemas galima išspręsti savivaldos lygmeniu, o kada reikia keisti įstatymus Seime.

Esu atsidavęs politiko darbui – visada įsigilinu į teisės aktų projektus – kiekvieną kartą balsuodamas žinau, kodėl tai darau ir ką tai duos. Mano prioritetas buvo, yra ir bus skaidri, atsakinga, sąžininga politika. Tai daryti mane įpareigoja atsakomybės jausmas žmonėms, be kurių pasitikėjimo neįmanoma tapti nei Seimo, nei tarybos nariu.

Nesu iš tų kurie mėgsta daug ir tuščiai kalbėti ar girtis. Savireklama nėra mano stiprioji pusė. Tačiau faktas, kad aš vienintelis iš kandidatų, šiuose neeiliniuose rinkimuose, turiu Seimo nario darbo patirties. O šį kartą tai labai svarbu. Kadencija trumpa, tad norint dirbti ir tinkamai atstovauti rinkėjus, laiko pažindintis su Seimo koridoriais, darbo specifika – nebus.

Savo, kaip kandidato į LR Seimą, programoje turiu paruošęs aktualių pasiūlymų, kuriuos siūlysiu įtraukti į 2024 metų biudžetą. Jo priėmimas ir bus pirmasis darbas rudens sesijoje.

Esu patikimas, patyręs Jūsų krašto politikas!

Darbo partijos kandidato į LR Seimo narius DARIAUS ULICKO rinkiminė programa:

Nesu naujokas politikoje, ilgus metus dirbu Raseinių rajono taryboje, buvau išrinktas į LR Seimą, tad puikiai žinau, kad yra sprendimų, kuriuos turi priimti TIK vietos politikai, tad dirbdamas Seime, sieksiu, kad centrinė valdžia padėtų, o ne trukdytų savivaldai.

* Manau, kad sveikatos ir švietimo įstaigų veikla, plėtra, pertvarkos turi būti planuojamos ir vykdomos savivaldos ir bendruomenės bendru sutarimu. Centrinė valdžia NEGALI daryti įtakos tokiems sprendimams.

** Nebalsuosiu „UŽ“ dabartinių valdančiųjų daugumos pateiktą mokesčių reformą. Ji nepalanki smulkiajam verslui, ūkininkams.  „SUPLANUOTA“ nekilnojamo turto mokesčiai apskaičiavimo tvarka – YDINGA.

*** Bet kokie infrastruktūriniai projektai: kelių, tiltų remontai, vėjo jėgainių parkų statyba – PRIVALO būti derinama su vietos bendruomene.

**** Turi būti sugrąžinta tvarka, kai didžioji dalis surenkamo akcizo už kurą tiesiogiai nukreipiama į kelių ir tiltų būklės gerinimą. Šiandien kelių ir tiltų būklę jau galima vadinti kritinės būklės.

***** Darysiu viską, kad į regionus grįžtų jaunos šeimos. Tam turi būti numatytos lengvatos kompensuoti bent dalį būsto paskolų palūkanų.

Politinė reklama bus apmokėta iš Darbo partijos kandidato Dariaus Ulicko politinės kampanijos sąskaitos

Subscribe
Notify of
guest
1 Komentarai
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Rusu kolaboranto parcijos

Idi naxui rusu kolaboranto parcijos atstovas.

Contact Us