Raseinių naujienų portalas

KitaNuomonės

Darbo partija palaiko Šeimos gynimo maršo idėją bei kviečia visus aktyviai dalyvauti

Sekmadienį, gegužės 9 d. Kėdainiuose posėdžiavusi Darbo partijos taryba priėmė svarbius su partijos vertybinėmis nuostatomis susijusius sprendimus dėl „Didžiojo Šeimos gynimo maršo 2021“, dėl nedidelio kiekio narkotinių medžiagų dekriminalizavimo, dėl tos pačios lyties asmenų partnerystės ir t.t. Darbo partijai atstovaujantys Seimo nariai įpareigoti laikytis Tarybos priimtų sprendimų.

„Išgyvename tokį laikotarpį, kai pamatinėms vertybėms mūsų šalyje kilo grėsmė. Kiekvienas žmogus ir politinė organizacija turi išsakyti aiškią, nedviprasmišką poziciją šeimos ir su ja susijusių vertybių klausimu. Šios kadencijos Seime dirbančios liberalios partijos ir LGBTQ+ bendruomenę atstovaujančios politinės jėgos siekia priimti įstatymus, kurie keistų susiformavusį Lietuvos žmonių supratimą apie tradicinę šeimą. Darbo partija pasisako už tai, kad LR Konstitucijoje įtvirtinta šeimos sąvoka, įvardijama kaip vyro ir moters santuoka, yra neliečiama ir gali būti keičiama tik referendumu, o ne Seimo narių sprendimu“, – teigia  Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich.

Partijos taryba priėmė rezoliuciją „Dėl Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“. Joje rašoma: „Palaikydami tautos valią laisvai ir teisėtai reikšti savo nuomonę įvairiausiais valstybės valdymo klausimais, tame tarpe klausimais, susijusiais su tradicinės šeimos vertybėmis, pareiškiame, jog palaikome „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ idėją, renginio organizatoriams užtikrinant taikų jo pobūdį.“ Taip pat Darbo partija kviečia marše aktyviai dalyvauti visus partijos narius ir jų šeimas.

„Vyro ir moters sprendimu kuriama šeima formuoja stiprų valstybės pamatą ir užtikrina visuomenės vystymąsi. Tos pačios lyties asmenų sąjungą prilyginus šeimai, yra iškreipiama gamtos suformuota žmonių prigimtis, kyla grėsmė valstybės ateičiai ir visuomenės gerovei“, – įsitikinęs V. Uspaskich.

Ieškodami būdų apginti pagrindines partijos vertybes Tarybos nariai diskutavo daugiausiai pasipriešinimo visuomenėje sukėlusiomis temomis: Stambulo konvencijos, Partnerystės (tame tarpe tos pačios lyties asmenų) įstatymo, medicininio lyties keitimo bei visų rūšių narkotinių medžiagų dekriminalizavimo klausimus.

Dėl Stambulo konvencijos ratifikavimo

Darbo partija nepritaria Stambulo konvencijai, nes joje yra įtvirtintos prieštaringos sąvokos, tokios kaip „socialinė lytis“, „lytinės tapatybės“ ir kt. bei jų privalomo diegimo lytinio švietimo programose vaikams.

Dėl Laisvės partijos teikiamo tos pačios lyties asmenų partnerystę apimančio įstatymo projekto

Darbo partija pasisako už tradicines šeimas, kurios yra kuriamos vyro ir moters santuokos pagrindu, todėl pasisako PRIEŠ Partnerystės įstatymo projektą, kuriuo siūloma įteisinti lyčiai neutralią partnerystę bei tuo iš esmės prilyginti partnerystę santuokos institutui. Dabartinis teisinis reglamentavimas yra pakankamas bendrai ūkinei veiklai vesti.

Dėl Asmens lytinės tapatybės pripažinimo įstatymo projekto


Darbo partija teigia, kad pasaulyje egzistuoja dvi biologinės lytys – vyriška ir moteriška, todėl yra PRIEŠ bet kokį lyties keitimo įteisinimą.

Dėl nedidelio kiekio narkotinių medžiagų dekriminalizavimo įstatymo projekto

Darbo partija ypatingą dėmesį skiria vaikų sveikatos apsaugai, kovai su žalingais įpročiais – narkomanija, alkoholizmu, rūkymu.

Nedidelio kiekio visų žinomų narkotinių medžiagų dekriminalizavimas Lietuvoje turės ypatingai neigiamų pasekmių Lietuvos žmonėms, ypač jaunimui, todėl Darbo partija pasisako PRIEŠ tokio įstatymo priėmimą.

Būtina kreipti esminį dėmesį visuomenės švietimui ir realiai pagalbai priklausomybių kamuojamiems žmonėms, stiprinant motyvaciją dalyvauti narkomanijos prevencijos ir reabilitacijos programose.

Darbo partijos informacija

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us